Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszüleim felfedeztek egy...

Nagyszüleim felfedeztek egy testi hibát a páromon. Hiába figyelek erre, nem veszem észre. Lehet ekkora a rózsaszín köd? (többi lent)

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyok együtt a párommal, így már ő is részt vett több családi eseményünkön. Pár hete beugrottam a nagyszüleimhez és ők mondták, hogy figyeljek oda, mert szerintük idegi alapon párom rángatja a vállát. Szerintük ezt kezelni kell. Nekem ez sose tűnt fel ezelőtt, de azóta próbáltam megfigyelni, de mots látom. Nem is éreztem ezt sose, se ölelésnél, se összebújásnál és akkor se ha fogom a kezét.

Úgy gondolom, hogy az, hogy vki rángatózik egy elég objektív dolog és feltűnne a szerelem ellenére is. Ez nem olyan, mint amikor a szerelem elvakít és nem zavar, hogy rendetlen vagy ilyesmi. Ráadásul munkájából kifolyólag őket komoly vizsgálatoknak vetik alá, így úgy gondolom, már kijött volna ott is, ha baj van.

Járt már valaki hasonlóan?



2023. jan. 6. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

"...azóta próbáltam megfigyelni, de mots látom."


Akkor most látod, vagy nem látod?

2023. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Anyósom is úgy diagnosztizál mindenkit első látásra, mintha az orvostudomány összes tudásának a birtokában lenne, közben meg egy szakmája sincs.

A nagyszüleid orvosok, hogy már terápiát javasolnak?

Ha nem, akkor kezeld eszerint.

2023. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jó élete lehet annak, akinek már csak az maradt, hogy mások testi hibáján rugózzék.
2023. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom... Ha nem látod, akkor nyilván nincs.
2023. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
22%
Amikor nekem volt egy kiszemeltem, két hónap után tűnt fel hogy abnormálisan sokat pislog. Tudat alatt, rózsaszín ködben az ember képes és figyelmen kívül hagyja ezeket
2023. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Ez meg milyen kifejezés már?

Testi hiba... azt hittem valami hiányosság, vagy fejlődési rendellenesség.

A vállrángatás egy tikkelés, gondolom kivan kicsit idegileg.

Na, de ki nem? A mai világban, főleg, ha két vénember így vizslatja?

2023. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon stresszes munkám van, home office-ban (éhbérért, de nem találok jobbat). Ha stresszelek, akkor gyakran, néha óránként többször is elhagyja a számat egy egy olyan, nyomdafestéket nem tűrő kifejezés, amiket ha ide leírnék, a moderátorok azonnal törölnék a bejegyzésemet. Néha grimaszolok is hozzá.

A párom pontosan tudja, hogy mit dolgozom és azt is, hogy mennyire alamizsna éhbérért teszem ezt (ezt a kommentet nyilván nem a munkahelyemről írom, ennyire nem vagyok hülye, hogy a saját magam alatt vágjam a fát)


Aki viszont kivülről lát, az ilyennek lát. Nyilván nem kell és nem is lehet mindenkinek mindenkit szeretnie. (Van pár ember, akit én is nagyon megalázva látnék szívesen.)

2023. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Most ettől változik valami? Nagyon raernek amugy ha ezt figyelgetik.
2023. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Válltickelés? Soha nem l@ttam ilyet, hogy kell elképzelni? Olyat láttam hogy nevetés közbe ráng vki válla.
2023. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha megtudnám, hogy a párom ennyire éretlen, inkább lennék szingli.
2023. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!