Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigység, vagy mi a bánat?...

Irigység, vagy mi a bánat? Avagy "éld ki magad " téma.

Figyelt kérdés

Egyik nap össze futottunk a párom egyik rokonával, aki szabály szerint lehurrogott mert még mindig együtt vagyunk. A szavaiból kiéreztem, hogy nem velem van a baja, hanem amblokk, hogy még mindig, miért van "lekötve" a párom. Igaz, fiatalon jöttünk össze, 16 voltam, most húsz vagyok, de minden nap jobban és jobban szeretem. Úgy érezném nélküle magam mint a partra vetett hal. És ő is. A múltkor hallottam, amint az egyik elkeseredett barátjának mondta, hogy "kívánok magad mellé egy olyan lányt, mint amilyen az én barátnőm". Lassan az eljegyzést tervezzük (eddig azért nem történt meg, mert távkapcsolatban élünk egy ideje, így nem láttuk értelmét). A rokon továbbá felhozta, hogy legalább egy-egy szeretőt tarthatnánk, legalább titokban, úgyse derülne ki.

Nagyon felháborodtam a szavain, egyszerűen csak néztem...

Lehet, hogy fiatalok vagyunk, de senki nem kérdőjelezhet meg minket...amúgy meg mi jogon?:-S

Egyáltalán minek kell beleszólni más életébe?

Meg mi az a hülyeség, hogy éld ki magad? Kinek mit jelent élni?! Manapság az a trend, hogy a földig kell igyad magad, legalább 3-4 emberrel kell legyél mielőtt társat választasz, aztán akkor marhára kiéled magad...

Nekem ez az életem, a párom, aki mellettem áll, a közös jövőnk, a szerelmünk...ameddig nekünk jó, addig más miért ugathat bele? Egyáltalán hogy gondolja? Szerintetek?


2010. okt. 2. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Ilyen emberek mindig voltak,vannak és sajnos lesznek is. Nem mindenki olyan,hogy úgymond "ki kell élnie magát",nem vagyunk egyformák szerencsére. Ha szeretitek egymást,akkor más ne számítson. Biztosan irigyli azt,hogy jól megvagytok. :)
2010. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyeneket mondanak nektek, azok saját magukból indulnak ki. Na ne már hogy kövessétek a példájukat. Micsoda mocsokság. Ne hallgassatok ti senkire, ha szeretitek egymást legyetek egymásé. Azt nem lehet senkinél tudni, hogyan alakul majd az élete ha összeházasodik. De előre nem kell pálcát törni egyik kapcsolat fölött sem. Legyetek nagyon boldogok én azt kívánom!
2010. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi:)


Én nem török pálcát egy kapcsolat fölött sem. Szerintem két ember (ha többnyire normális) meg tudja ítélni, hogy jó e nekik együtt. ha igen együtt maradnak, házasság, együttélés, ha nem akkor kalap s kilincs.

Én sem adok tanácsokat csak ha kérdeznek, másnak se kéne, szerintem

2010. okt. 2. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát öruralmad az van! A legenyhébb esetben is elküldtem volna melegebb éghajlatra, lehet, hogy a szertő tartás témánál még szájon is vágtam volna. Miért irigy valaki a másik boldogsága miatt?

Az ilyen rokontól mentsen meg mindenkit a sorsa/a JóIsten.

2010. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem szóltam be...igazából csak a párom mondott annyit hogy nekünk ez így jó és ne adjon tanácsokat, mert nem kell.


Szabályosan meg akart győzni, hogy milyen klassz ha szeretőt tart valaki, plusz utána mikor ment el, gúnyosan megérdeklődte, hogy mit tennék ha a páromnak mégis lenne valakije? Erre csak annyit tudtam már felelni, hogy "akkor elmenne a francba"

2010. okt. 2. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet már én is megkaptam ismerőstől... Köpni-nyelni nem tudtam. Én is 16 voltam, amikor összejöttünk, ennek már lassan 5 éve.

Szerintem valahol irigy, de sokan vannak úgy, hogy ki kell élnie magát az embernek, minél többel együtt lenni, de ez nem csak komoly kapcsolatot takar, hanem alkalmit is.

Hát köszönöm, én ilyenből nem kérek, nekem így jó, ez az én életem. Felőlem az ilyen emberek d.ghatnak össze-vissza, nekünk párommal fontosabb a tartós kapcsolat és kész. Nekem nagyon jó, hogy egy emberrel szeretkezem, van neki egy gyönyörű hangulata és jó érzés szerelemből tenni, nem csak azért, mert viszketek alul.

21/L

2010. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

21-L


Én is így vagyok ezekkel a dolgokkal, a párom is. Emlékszem egyszer kérdeztem, hogy tetszik-e neki lány az egyetemen, mire azt felelte: "Vannak szép lányok, de nem tudnám elképzelni a szeretkezést mással, mert csak Téged szeretlek annyira " Ezt sosem felejtem el...én is hasonlóan vagyok.

Kislánykoromban (tizenévesen) sem tudtam barátot tartani, csak azért mert "másnak is van"...

2010. okt. 2. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tolem a ferjem irigylik...hasonlo szitu. Volt olyan ismeros aki rakuldott egy szegeny egyedulallo not a ferjemre...a no nem tudta, hogy mi van. Aztan az ismerost felhivta a ferjem, hogy ezt megis hogy gondolta?

En azt mondom, ne foglalkozz senkivel. Eld az eleted, legyetek boldogok es nem szamit masok nyomorusaga es irigysege. Nektek legyen jo es ez a lenyeg!

2010. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hülyeségnek tartom ezt az éld ki magad dumát én is állandóan ezt hallgathatom, mert egyedülálló vagyok. de nem kell csak azért barátnő hogy legyen. csak ha igazán tudom szeretni. és simán el tudnám képzelni az életem egy ember mellett ha szeretem. jó az ha összetalálkozik két ilyen gondolkodású ember. jó neked. ne foglalkozz más hülyeségével, egyszerűen irigyek mert nem találnak igazi megbízható társat.
2010. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm sikerült lenyugtatnatok, megvigasztaljatok:D
2010. okt. 2. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!