Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom babát szeretne én...

Párom babát szeretne én viszont még bizonytalan vagyok, egyre többször téma, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyre többször kerül szóba a téma és már többször összepattantunk ezen, mert ő már nagyon szeretne gyereket. 5 éve vagyunk együtt, de én még úgy érzem hogy szeretnék szórakozni, utazni. Nyaralni külföldön és itthon sem nagyon voltunk mert mindig volt más fontosabb. De van amikor meg nagyon elvagyok a gondolattal, szeretem is a gyerekeket. Bizonytalan vagyok...
2011. szept. 28. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyezzetek meg egy időpontban, és addig utazgassatok, tegyétek meg, amire vágytok.
2011. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez így nekem meg is felelne, ha bele menne abba, hogy várjunk még kb.3 évet, de mivel már 2 évvel ezelőtt is babát akart így azt mondja ez már sok.
2011. szept. 28. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen ez már sok, úgy hogy elfog hagyni.
2011. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

te vagy a nő v a ffi

Mert ha te vagy a nő, akkor meg kell értenie, h a te tested, a te egész szervezeted változásáról van szó, így neked van jogod eldönteni

Ha te vagy a ffi, akkor valószínű, h el fog hagyni mert ez a baba késztetés elég erős a nőkben ha előjön.

2011. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
JA és ha bárki bizonytalan akkor nem érdemes gyereket hozni a világra... úgymond kompromisszumként
2011. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen dolgot nem lehet senkire sem rá erőltetni. Kell egy arany középút. Ez is váló ok szokott lenni a pároknál. Beszéljétek át még párszor.

Nekem az a tapasztalat,hogy az ember általában annyi mindent tervez a babás évek előtt,de csak a negyedét tudja megvalósítani,mert mindig történik valami ami hátráltatja a terveket. Nagyon sokan anyagi biztonságot akarnak például. Nekem egy tanárom azt mondta,ha erre várt volna még 55 éves korában sem jutott volna el a babáig. Aztán amikor jön a baba meg nem érti,hogy eddig miért nem akart. Én azt mondom amíg nem vagy biztos benne addig nem kellene belevágni,de adj egy esélyt a párodnak,hallgasd meg,hátha kicsi másképp látod majd,vagy fordítva,a párod látja majd máshogy. Kitartás!

2011. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok? Az sem mindegy.
2011. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Beszéltünk már sokszor és én mindig el utasító voltam szerinte. Pár napja is elmondtam, hogy még éljünk meg dolgokat, tegyük meg amiket szeretnénk és utána felőlem jöhet a baba, de ez 2év. És úgy gondolom egy nőt jobban le is köt egy gyerek mint egy férfit, ráadásul párom örökmozgó. 24, ő 26
2011. szept. 28. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát 24 évesen tényleg ráérsz még 2-3 évet :D Figyelj, egy gyerek anyjához fűződő viszonya meghatározó, ha még nem akarod, ne hagyd magad rábeszélni akkor sem elhagy :( De ő sem egy matuzsálem...

Nekem van ismerősöm aki 23 évesen szült, de a párja már 35 éves volt akkor és volt anyagi biztonság, esküvő, minden ami kell egy gyerekhez.

Én nem mennék bele a helyedben ha nem szeretnéd, hát nem!

2011. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor te érzed, akkor szülj. Sok ismerősünknél a fiú akart nagyon, aztán abban merül ki az apaságuk, hogy pénzt visz haza és este ad 2 puszit a gyereknek.Nálatok ne így legyen, csak ne az ő kedvéért szülj, mert te leszel a gyerekkel otthon.
2011. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!