Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan építsem le a sógornőmet?

Hogyan építsem le a sógornőmet?

Figyelt kérdés

Ide költöztek a közelünkbe az öcsémék, egy lépcsőházzal arrébb laknak.

Állandóan átjön, csatlakozik hozzám sétálni. Nincs vele semmi bajom, csak tipikusan az az ember, akihez ha nem lenne muszáj, akkor nem szólnék hozzá, mert túl sok nekem. Otthon van egy gyerekkel, barátai nincsenek, viszont nekem nincs hozzá türelmem. Talán havi egyszer, de mindennap ír, hív, vagy átjön és rohsdt sok így. Próbálom sokszor lerázni, de van hogy nem veszi a lapot, vagy nem akarja venni. Öcsémre ebben nem számíthatok, viszont megbántani se akarom.


2023. jan. 12. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm volt aki elhívott boltba, mikor ott voltam rossz volt a kedve, nyíltan megmondta, hogy most nincs kedve semmihez. Mentem haza.
2023. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy túl naív a sógornőd. Ha megmondod az igazat, akkor meg majd magát hibáztatja. Neki fontos a család, örül neked. Ha szerencséd van 1 év alatt kiábrándíthatod magadból.
2023. okt. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!