Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adnátok egy...

Milyen ajándékot adnátok egy dolgos háziasszonynak?

Figyelt kérdés
2ezer ft ig van lehetőségem vásárolni..
2010. okt. 3. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

ha sokat mászkál én vennék neki egy talpbetétet, biztos nagyon fáj a lába

vagy valami olyan desszertet amit szeret

2010. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Mozijegyet. ha annyit dolgozik, rafer a kikapcsolodas...
2010. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne tudni, hogy kitől kapja. A gyerekétől, a férjétől, a munkatársától, vagy talán az anyukájától? És milyen alkalomra? Vannak különféle szellemes kiírásokkal és képekkel fatáblák, bögrék. Egy a témába vágó felirattal rendelkező ilyesmi lehetne például egy jó ajándék.
2010. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

a lánya vagyok.

az ilyen "szellemes" jellegű cuccokbol már sokat kapott más alkalomra.

ez névnap lesz.

2010. okt. 3. 14:33
 5/15 anonim válasza:
100%
én egy dolgos háziasszony vagyok, örülnék ha valaki befizetne egy masszírozásra vagy kozmetikába vagy fodrászhoz.
2010. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb anya feliratú bögre,törölköző vagy valami. Én anyum nagyon örült neki :)
2010. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Virág

Egy csini sál

Kozmetikum

Egy szép harisnya

Egy aranyos bizsu nyaklánc

Könyv (olyan témájú, ami közel áll hozzá)


Hírtelen ezek jutottak az eszembe, de könnyebb lenne tanácsot adni, ha ismerném.

2010. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIKÉPPEN se konyhai vagy takarító,háztartási eszközt!!!!!!!!!! Hanem valami VALÓDI ajándékot,aminek nem mint háziasszony, hanem mint ember örül! Olyas valamit vegyél, amire ő nem költ.
2010. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a tárgyi dolgok híve vagyok, hanem valami szép vagy jó alkalom. Egy belépőjegy az operába, persze 2 személyre. Persze a mondott pénzből nem jön ki, de mondjuk egy teázóban valami különlegesség, és hozzá az akeleties hangulat. Esetleg valami koncertféleség is összejönne. Nézegetni kell a plakátokat, vagy a műsorfüzetet, mi lenne annyiért.
2010. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Relax CD-DVD kazetta!
2010. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!