Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne adni egy kisgyerek...

Mit lehetne adni egy kisgyereknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Karácsonykor lesz 5 hónapos, lány. Ötletem sincs, hogy mit adhatnék, mert nem értek hozzá. Ha írtok valamit (ruhát, játékbabát) akkor tudtok tanácsot adni hol szerezhetnék belőle nagyon jó minőségűt?
2011. okt. 23. 11:50
 1/8 anonim válasza:
ilyen játékszőnyeg? (vagy mi a neve) - unokahugom azt kapott egyszer és imádta! :)
2011. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül kb egy olyan? Egyébként jó ötlet :D
2011. okt. 23. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez eléggé pénzfüggő, illetve nem tudjuk azt sem, hogy mi van már meg a kislánynak. A játszószőnyeg tényleg jó ötlet, viszont a boltiak eléggé drágák.

Az ügyességet fejlesztő játékok nagyon jók, ráadásul hasznosak is. A tesómék kislánya tavaly karácsonykor szintén 5 hónapos volt, én egy fa kirakóst vettem neki. Tudom, hogy még akkor kicsi volt hozzá, de hát majd belenő. Egyébként jól elvolt vele, mert nagy, színes darabokból áll (egy kacsa, 5 db-os). A nyáron már ügyesen ki is rakta, szóval hamar belenőtt. :)

2011. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg rágóka. [link]
2011. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnád esetleg megkérdezni a kislány anyukáját, minek örülnének leginkább? Lehet, hogy van már három játszószőnyegük, de baromira jól jönne egy téli overál... Szerinem érdemes érdeklődni, mivel tudnál leginkább örömöt szerezni.
2011. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma még csak október 23-a van. Beszéljünk erről egy hónap múlva, akkor sem lesz korán.
2011. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én gyerekként imádtam a pónikat. Nagyon sok pónim volt. Az elsőt 1 éves koromra kaptam, szegénynek már nincs haja, de még mindig megvan :) Igazából egy fél éves gyerek még úgysem értékel semmit, és csak szétrágja/nyálazza a dolgokat. Vannak ilyen készségfejlesztő játékok különböző korosztálynak. Szerintem azok nagyon hasznosak! Biztos van 1 éves kor alatt is ilyen! Ha lesz gyerekem, neki majd biztos veszek olyanokat :)

Hogy hol tudsz venni? Neten keress rá, de szerintem bármelyik játék/baba boltban!

2011. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyukát kellene megkérdezni. Egy játszószőnyeg 10ezres kiadás, ha már ennyit szánsz rá, akkor vegyél olyat, aminek örülnek-> anyuka biztos tudja. Ha meg nem mond semmit, akkor vehetsz ennyi Ft értékben utalványt, ami játékboltba vagy bababoltba szól.
2011. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!