Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetesnek kellene lennie...

Természetesnek kellene lennie a meztelenségnek családon belül?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, a családban természetes a meztelenség, nemtől függetlenül.
Igen, a családban természetes a meztelenség, egyneműek közt.
Nem, a családban egyáltalán nem természetes a meztelenség semmilyen módon.
211 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
19%
Azért nem teljesen világos, mire gondolsz. Ha arra, hogy otthon nyugodtan lehet meztelenül járkálni, akkor azért nem, mert családon kívül ezt nem lehet, márpedig otthon fel kell készíteni a gyereket a kinti életre.
2023. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

#1!

Arra, hogy nem okoz gondot ha a családtagok meztelenül vannak egymás előtt.

2023. jan. 19. 19:50
 3/63 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, még párkapcsolatban is van olyan, hogy az illető nem szeretné, ha a másik meztelenül látná éppen akkor.

Teljesen természetes az intimszféra iránti igény, vagyis hogy az ember mindig dönthessen arról, a másik milyen közel legyen hozzá és mennyit lásson belőle.


Meg egyébként is: én most fürdetem a lányomat, de kamaszként azért nem szeretném meztelenül látni.

2023. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
22%

Annak kéne lennie.

De manapság egyre durvább a prüdéria.

2023. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell. De nem is baj, ha az.

Minden család más.

2023. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
48%

Nincs abba semmi ha látják egymást

Most apám anyám előtt akik pelenkáztak mit szégyenlősködjek

2023. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
72%
Vannak akiknek nem okoz gondot. Tehát természetes.
2023. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
89%
#8, azért más egy csecsemőnek a rózsaszín popóját látni, és más egy serdülőfélben lévő lányt/fiút látni pucéron.
2023. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
62%
Megszokás kérdése. de én személy szerint betegesnek tartom ha apuka a fa.szát mutogatja a gyerekeinek.
2023. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
94%

Családja válogatja.


Én pl gyűlöltem mikor anyám egyszál semmiben kilibbent a fürdőszobából. Egyszerűen undorodtam a gondolattól is. Kértem, elöttem ne. Mégis le se szarta.


Én csukott ajtóval fürdök pl. Ha a gyerek bejön pisilni, még nem zavar (5 és 3 évesek) de egy pár év és kulcsra zárom az ajtót.

Férjem pl a gyerekek elött egyáltalán nem mutatkozik boxer nélkül.



Ezzel szemben pl férjem keresztszüleinél (ők nevelték) full normális dolog. Keresztapja is és keresztanyja is nyitott ajtóval, takaró nélkül meztelenül alszanak. Pedig 50+osok. Unokahuga (keresztszülei lánya) 25éves, simán végigsétál egy tangába a 20fős család elött.

2023. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!