Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy vagytok a nyárias...

Ti hogy vagytok a nyárias öltözködéssel? Csinálja/csinálta még valaki rajtam kívül ezt?

Figyelt kérdés

májustól szeptemberig, amíg meleg van és jó az idő nincsen rajtam semmi egyéb ruha csak egy rövidujjú és egy nadrág

azaz sem zokni, sem fehérnemű, sem trikó, stb....


mivel a mostani nyár hosszasan meleg volt, a zoknijaimat és a fehérneműimet még legkésőbb május végéig kimostam és azóta nem is használtam (na igaz, 4-szer volt zokni rajtam a nyáron, de csak azért mert sportcipőt kellett felvennem bizonyos dolgok miatt, de a többi alkalommal szandálban vagy papucsban voltam csak)

mindenhová így mentem (bevásárolni, ügyeket intézni, stb.

orvosnál nem voltam :)

otthon is fehérnemű nélkül csináltam mindent még a kertben is így dolgoztam


egész nyáron nem is került nálam egyéb ruha a szennyesbe csak egy rövidújjú és egy vékony nadrág, persze minden nap új ruhát veszek - ezt fontos tudni

és a mai napon vettem elő a trikót, fehérneműt mert hűvösebb lett


nálatok hogyan szokott lenni?



2015. szept. 6. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam annyi, hogy spagettipantos toppot és rovidgatyat veszek fel, de fehérnemű is mindig van rajtam :D

Zokni csak ciponel :D

2015. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam nyáron is van mindig fehérnemű, mondjuk én lány vagyok, de azért pasiként is szerintem legalább egy alsógatyát kellene felvenni. + nyáron is gyakran járok hosszú nadrágban. Cipőkhöz pedig általában titokzoknit veszek fel.
2015. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is. A fehérneműn kívül, mert azt nyáron is hordok. De zoknit nem, és én is csak papucsot, nyári ruhát, trikót, rovidnacit. Rosszul is vagyok, hogy holnaptól be kell passziroznom magam a farmerbe és zoknit, cipőt kell húzzak. Nagyon utálom a zoknit, ahogy hazaérek mindig ledobom, télen is.
2015. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kort és nemet írhattál volna. :D Én alsó nélkül el nem tudnám képzelni a napot. Én cipő párti vagyok az alá meg mindig húzok zoknit még 40 fokban is. Ha megyek valahova akkor mindig cipőben megyek ami alá mindig kell zokni, nyilván nyáron egy vékonyabb boka zokni is elég a félcipőhöz. :D Szóval én nem így csinálom, mint te. Engem egy kicsit kiborít e téren az öltözködésed. :D 22/f.
2015. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:
93%

Rosszul érezném magam,ha nem lenne rajtam boxer...

Papucsot nem hordok,úgyhogy titokzokni szintén.

2015. szept. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fehérnemű alap(!), zoknit is húzok. Hosszú nadrág, póló, esetleg pulcsi is, ugyanúgy. Nem szeretem mutogatni magam, na meg jó cuccaim sincsenek.

18/L

2015. szept. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fehérnemű alap, már ha lány vagy. már csak egészségügyi okokból kifolyólag (:D) is.
2015. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

de szerintetek, ha a fehérneműt is ugyananyi ideig hordom, mint az aznapi ruhámat, akkor miért gond ha nem veszek fehérneműt?

sőt, a fehérneműt este fürdés után felvenném, még több ideig lenne rajtam, mint a ruha a következő fürdésig.

este pizsiben vagyok

2015. szept. 7. 22:50
 9/12 AnnaMio ***** válasza:
100%
A fehérnemű elsődleges célja, hogy védje a nemiszerveket. A másodlagos, hogy biztonságérzetet és kényelmet nyújtson. Szerintem amíg rendesen mosod a ruháidat és nem viselsz olyan anyagokat, amik irritálhatnak (pl farmernadrág), addig teljesen ok, ha gatya nélkül mászkálsz, és szellőztetsz, ha így jól érzed magad :DD
2015. szept. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyáron én se hordok se bugyit se melltartót ha tehettem
2015. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!