Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetesnek kellene lennie...

Természetesnek kellene lennie a meztelenségnek családon belül?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 19:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk mindig természetes dologként lett belém nevelve, de mindig gyűlöltem és azt akartam bár ne lenne az. Viszont velem szemben ezzel senkinek nincs baja, szóval befogom a számat és elfordulok de attól még irritál. És ami a poén hogy tesóm úgy pucérkodik hogy szégyenlős, gyakran basz le hogy én pl ne menjek a nappaliba mert látom alsógatyában, meg érzi rajtam hogy ez nekem szar helyzet... nem is értem.
2023. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
69%

Nem rohangáltunk és rohangálunk pucéran szándékosan a lakásban, de igen, nálunk amúgy természetes és nem kapunk frászt ha a másik öltözete hiányos. A gyerek pont abban a korban van, hogy jön a vécére is, úgyhogy full nyitott ajtónál zajlik minden. Nem zavar.


Számomra amúgy inkább az a beteges, hogy egy családban kényszeredetten takargatni kellene magamat, mert mi van ha apám vagy öcsém rám terjed. Fel sem merül ez basszus...

2023. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
59%
Micsodw kerdés ez nállunk nincs a fúrdőn ajtó se egy család!
2023. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
32%
#22 nem arról van szó hogy rád gerjed hanem minek kellene valakinek valakinek elfogadni hogy valaki pucérkodik előtte? Azért mert beteges hogy a családban sem lehet már gatya nélkül futkosni? Lehet, de el kellene fogadni ha valaki egyszerűen nem szereti nézegetni mások himbálózó tökét vagy mellét, esetleg a csipkés hugyogóját. Kellemetlen érzés tud lenni és nem tudok vele egyszerűen mit csinálni, én nem érzem magam ebben jól de akkor azt miért nem lehet elfogadni meg megérteni?
2023. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
28%
Van, ahol egymással szexelni is természetes...
2023. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi erővel a nudistákkal mi van?
2023. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
11%
Azért a pedókon kívül kinek olyan megveszekedetten fontos hogy a gyerek előtt lóbálhassák a pöcsüket?
2023. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
75%
27: Rossz az aki rosszra gondol.... Mert ugye az fel sem sejlik, hogy esetleg akiknek ez a megszokott, és totál átlagos, ott nincs benne semmi szexuális oldal. Aki ezt szokta meg ott simán úgy néz rá a gyerek a szülőre vagy szülő a gyerekre mintha ruhában menne el előtte....
2023. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan 28.
2023. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
12%
"27: Rossz az aki rosszra gondol...." Vagy csak megtapasztalta milyen undorítóak tudnak lenni a felnőtt férfiak egy gyerekkel szemben.
2023. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!