Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnád egy kapcsolatról,...

Ha tudnád egy kapcsolatról, hogy elnyomott felkent benne van a testvéred, meddig nyujtod a kezed?

Figyelt kérdés

Elég gáz Palija van, nem tiszteli, és Sötétnek hívja a háta mogott...emellett azt mondja, hogy a testvérem súlyos önértékelési problémákkal küzd. O meg narcikent, kihasználja őt érzelmileg. Nem akar saját gyereket a meglévő mellé, mert az már elköteleződés. Ott sem lakik igazából, kell neki egy B terv, ha úgy alakulna.


Egyértelmű, hogy nem jó nekik h együtt vannak. Mégis rahagyni... Nagyon nehéz.

Aki volt már hasonló helyzetben, mennyire/mikor avatkozott bele mások életébe?


Azt vallom h a szív vezessen, és most mégis titeket kérdezlek, mert talán elfogult vagyok és nagy bennem a félsz, h csak meg jobban megkeserítem kapcsolatukat ha beleavatkozom csak egy gondattal is...akkor végképp előfordulhat tőlem... Azt érzem ok így egy darabig együtt maradnak.


Köszönöm annak, aki válaszol



#védelem #alárendelés #Beledszolni #Nárcisztikus ferfi
2023. jan. 24. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk a magyar helyesírást megtanulhatnád baszod, mert mindent ötször kell elolvasni mire megértem mi a fenét akarsz kifejezni meg kit kent fel a Pál...
2023. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Annak, aki ezen akad fent:


Felkent=félként

2023. jan. 26. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!