Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen?...

Hogyan lépjek túl ezen? Senkit nem akarok megbántani.

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítéljetek el azért, amit írok, nagyon nehéz nekem. Távkapcsolatban élek a párommal aki egyébként a másik felem, sosem találtam, vagy találhattam volna nála jobb embert. NAgyon jól megvagyunk, sokat beszélgetünk, fontos számomra, nagyon nagyon szeretem. Talán soha nem tudnék mást ennyire szeretni. És ő is így van vele. Olyan különleges dolog van köztünk az a soha fel nem bomló kötődés.

DE most már nagyon rég nem találkoztunk, és nehezen viselem. Fáj, hogy nem lehet velem, hogy nem ölelhet meg.

Eszem ágában nincsen megcsalni, számunkra ez ismeretlen szó. De a napokban folyton gondolok valakire, hogy milyen lenne vele (mert ő ott lakik ahol én). A legszörnyűbb az egészben, hogy a legjobb barátnőm párjáról van szó. Folyton vívódok magamban, már csak azért is amit érzek. Sosem fordulna meg közeledni a sráchoz, a párom és a barátnőm miatt. A barátnőmékkel gyakran megyünk valahova és akkor van ez a hülye érzésem. Mikor hazaérek akkor meg esz a bűntudat, hiszen nekem van egy párom, akit mindennél jobban szeretek. Azt hiszem a hiánya hozza ki belőlem ezt, de senki nem léphetne a helyébe.

Annyira rossz, lassan utálom magam ezért:-S

Kérlek ne óltogassatok, így is elég rosszul érzem magam. Valaki tudna mondani valami okosat? :)


2010. okt. 4. 08:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

nem tudom mennyi ideje nem találkoztatok,de meglep,hogy manapság a fiatalok nem tudnak várni....

A vőlegényem 18 hónapig volt katona.18 hónapig nem láttam 1 napot sem,nem volt internet akkor,és mobil telefon sem..A kapcsolat a heti 2-3 levél jelentette.Hiába kapott szabadságot néha az ország másik végében volt,és bizony nem tudott hazajönni..Mégis kibírtuk..Mégis volt más amivel lekötöttem magam addig.Iskola,tanulás,olvasás stb..

Pár éve a párom Angliába ment dolgozni..Megbeszéltük,hogy addig nem jön haza amíg az adósságunk nincs rendezve..2 évig csak egy utcai telefonfülke jelentette a kapcsolatot közöttünk..Nem volt sem mobilom,sem internetem..Mégis kibírtuk..Addig tanultam,dolgoztam...

Ne fantáziálj mert az semmi jóra nem vezet..Ha valakit szívből szeretünk akkor róla fantáziálunk,és nem másról..Nem mentség a távolság...Inkább foglald le magad annyira,hogy este már annyira kimerülj,hogy csak aludni vágyj..Tanulj,dolgozz...

Nem beszélve arról,hogy a legnagyobb butaság a barátnő férjéről fantáziálni..Evvel akár több embert is csúnyán megbántanál..

2010. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hagyj magadnak időt. Ne találkozz a barátnőddel úgy, hogy a párja is ott van.El fog múlni!
2010. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetbe,a különbség csak annyi volt,hogy nekem tényleg egyáltalán senki nem volt,aki helyébe léphetett volna a barátomnak,akitől 250km és több év korkülönbség választott el...

Először is,szerintem el kellene döntenetek,mennyire komoly számotokra ez a kapcsolat?Mik a terveitek az elkövetkezendő időre?Ha lehetne szó akár még házasságról is,akkor érdemes hűségesnek maradnod hozzá és azon dolgozni mindkettőtöknek,hogy ezt a távolságot valahogyan,például költözéssel áthidaljátok.

Ha viszont arra juttok,hogy ebből belátható időn belül,vagy esetleg soha nem lesz igazán komoly kapcsolat,akkor az lenne a legjobb,ha jó barátok maradnátok,találkozhatnátok ugyanígy,de keresnél valakit ,aki közelebb van hozzád és nem veszélyeztetné a vele való kapcsolatodat a távolság.De az a valaki ne a barátnőd párja legyen lehetőleg.

2010. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban természetes, hogy hiányod van. Nem elkeserítésként írom, de egy távkapcsolat ritkán tud hosszútávon is működni. Hiába szeretitek egymást, hiába akartok hűségesek lenni, mindannyian emberek vagyunk, terészetes emberi szükségletekkel, amiben benne van a párunk közelsége. Nem írtad, hogy miért, és mennyi ideje, vagy mennyi időre vagytok messze egymástól. Ha elfogadod a tanácsomat, mindenképpen arra kellene megoldást keresni, hogy fizikailag valahogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Hiába a szerelem, ma a barátnőd pasijára vetül ki a - teljesen természetes - hiányérzet, holnap majd valaki másra, és a szerelem szép lassan tönkremegy. És akkor még arról sem esett szó, hogy a párod hogy viseli a dolgot, ő vajon hogyan kezeli ezt? Mert elég nehéz és természetellenes egy monitorral vagy egy telefonnal szerelmesnek lenni. Ha komolyan gondoljátok, együtt kell alakítani az életeteket.
2010. okt. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat.

Valószínűleg nem értettétek amit mondtam. Én a páromat szeretem. Már igen régóta...és senki nem léphet a helyébe. VAlószínű hogy "bárki más" férfi is kihozná belőlem ezt, amit a barátnőm párja. CSak szimplán arra vágyom, hogy a párom velem legyen...hogy én is vele lehessek, hogy együtt lehessünk.

Komoly a kapcsolatunk, tudom, hogy őt szeretném gyerekeim apjának, sőt egyszer már megígértem neki, h ha az ő felesége nem leszek, a másé biztos nem.

3 évet éltünk egy városban, most pedig másfél éve vagyunk távkapcsolatban.

Eszem ágában sincs a barátnőm párját elvenni, nem vagyok olyan közönséges, tudom, hogy nagyon szeretik egymást. És én is a páromat mindennél jobban, még akkor is ha most Ti nem ezt gondoljátok. Csak rossz egyszerűen látni, hogy milyen boldogok lehetnénk, s nem vagyunk...

2010. okt. 4. 09:01
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit irigy vagy a barátnődre hogy az ő párja mellette van és te is erre vágysz. Igazából nem is a srácra vágysz hanem a kapcsolatra hogy te is mindennap láthasd a párod. Kitartást!!!
2010. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mégis csak a lelkiismereted tart vissza a hűtlenségtől.
2010. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

o9:22

igen én is így gondolom...köszönöm!


o9:25

A lelkiismeretem és a szerelmem...no meg az elveim, mert van gerinc bennem...

2010. okt. 4. 09:30
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha ennyire biztos vagy a szerelemben miért egy idegen férfiról fantáziálsz??

Ha már ilyen messze és sok ideje különvagytok miért nem a párodról álmodozol??

2010. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kicsit félre értettél...nem azt mondtam, hogy róla fantáziálok, hanem hogy olyan furcsa mikor velük vagyok.

Ja és ne ítélj el, mert semmit nem tudsz rólam/rólunk. Még az is lehet sosem voltál még hasonló helyzetben sem.


Az egyik válaszadónak igaza van...nem is az a srác kell nekem, hanem a kapcsolatunk...

2010. okt. 4. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!