Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mégis mit lépjek?

Erre mégis mit lépjek?

Figyelt kérdés

Ma van a 16. születésnapom és édesanyám úgy gondolta, hogy ideje megtudnom az igazságot az édesapámról.

16 évvel ezelőtt egy buliban összejött egy kalandra anyukám és az 'apám' és ebből lettem én. Már 15 éve férjnél van és az a férfi aki felnevelt abban a tudatban voltam, hogy az apám. Gazdagságban nőttem fel ugyanis az a férfi aki felnevelt nagyon befolyásos. Nem voltam elkényeztetve de mindenem meg volt amire szükségem lenne.

Összefoglalva: kiderült, hogy az apám nem az igazi apám csak felvett a nevére, hogy teljes életet éljek az anyámmal és még most is boldogok. Ezt nem tudom hogyan lereagálni. Meg kell tudnom, hogy ki az igazi apám. Ez mégis hogyan lehetséges?


2011. okt. 8. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne bolygasd a dolgot, mindenkinek jobb úgy. Persze te érzed!
2011. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is boldog születésnapot! :)

Másodszor pedig tudom hogy ezt nehéz lehet feldolgozni, de idővel talán jobb lesz.

Mondd meg anyukádnak, hogy ha már úgy gondolja hogy ezt meg kellett tudnod, mert nagy vagy, akkor azt is megtudhatod, mert jogod van hozzá, hogy ki az édesapád. Talán segít neked. Sok szerencsét!

2011. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szep kis ajandekot kaptal anyadtol. Nem tudott holnapig varni? Erdekes, szulok a legjobbakat akarjak a gyerekeinek, ugy latszik, itt nem igy van. El kellett hogy b.ssza a szulinapodat. Miert, csak o tudja.

Nagyon boldog szulinapot kivanok.

2011. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok anyukádnak hogy ezt elmondta.. nem lett volna jobb ezt nem tudni?
2011. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha anyukád se tudja a nevét akkor esélytelen. Próbáld meg kideríteni kik voltak a bulin, aztán szelektálj.
2011. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Te érzed, hogy mire van szükséged, én a helyedben nem keresném az igazi apám, ha anyukád férje vérszerint nem is, de attól még az apukád.

Mindenképp mérlegeld ezt, hogy tényleg szükséged van-e erre.

És boldog szülinapot.

2011. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is Boldog Születésnapot!

Amúgy az igazi apukád egyáltalán tudja hogy abból az estéből lettél Te,vagy el se árulta anyud?mert tudod nem tudom elképzelni,hogy tudja hogy van e gyereke,de engedi,hogy más vegyen a nevére.Nagyon sajnálom,de sztem is derítsd ki.

2011. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt kicsit furának tartom."Egy buliban egy kalandra".Nem tudom,de szerintem akkor is voltak fogamzásgátló módszerek,és ha anyukádnak kiderült hogy terhes lett veled,akkor mért nem kereste fel a férfit?


A másik meglátás meg az,hogy anyukád nem dobott el téged,mint látod,akarta hogy megszülessél,és szeretettel felnevelt téged,egy apuka mellett,aki szintén elfogadott,mint a lányát.Ez viszont egy szép dolog.Anyukád ezt a megoldást választotta,és ez még sokkal jobb,sőt ezerszer jobb,mint bármelyik más eset ami lehetett volna ez helyett.


Szerintem azt a férfit nem érdemes bolygatni ezzel,aki a valódi édesapád.Ha anyukád akkor nem mondta el neki,hogy teherbe esett,akkor már nem "szabad".Nyílván azóta már neki is családja van,stb,nem kéne felfordítani az ő életét is.


Anyukádat kérdezd meg,hogy a férfival tartja e még a kapcsolatot,ha igen,akkor lehet róla szó hogy bemutatkozol esetleg,néha összejártok.Ha nem tartja,akkor nyílván oka van,vagy nem mondta el hogy terhes,vagy elmondta de a férfi érthető vagy disznó módjára elküldte anyukádat a fenébe.Aért is érthető mert hogy csak egy éjszaka,és nem kért mellé gyereket meg kapcsolatot.


Nem érdemes haragudni rájuk.Ők becsületel felneveltek meg szeretetben és ez a legfontosabb! Az hogy most mondta el..legalább bemerte vallani..talán ugy érezte hogy most jött el az ideje,most már megtudod érteni őt is.

2011. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De szép ajándékot kaptál... :(


Ettől függetlenül sok boldog szülinapot!

2011. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!