Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, anyukátokkal megbeszél...

Lányok, anyukátokkal megbeszélitek nagyvonalakban a szexuális életeteket? Mármint, hogy mikor szexeltek először, hogy milyen fogamzásgátlást használtok stb.

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi otthon megbeszélünk minden ilyesmit apával is, anyával is, pontosabban nálunk sosem volt tabutéma, szóval még csak nem is valamiféle intim beszélgetésként képzeld el. Az öcsém pl. amikor 18 évesen elveszítette a szüzességét, úgy rontott ránk a nagy hírrel, hogy még épp vendégek is voltak. Amikor fogamzásgátlót szedtem, akkor meg rendszeresen apám ment el felíratni és kiváltani, mert én más városban tanultam, és sosem volt időm dokihoz rohangálni. A szex részleteire nyilván sosem tértem ki, mert annyival tartozom a páromnak, hogy ez köztünk marad. Általánosságokban persze előfordul, hogy arról beszélgetünk, ki mit szeret az ágyban.
2008. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!