Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlást ajánlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlást ajánlottok?

Figyelt kérdés
A barátom nem szereti a óvszert. És énse rajongok érte. Fogamzás gátló tablettát nem tudok szedni mert az alergia gyógyszerem mellé semmit se szedhetek be, és nem is nagyon akarok. A hüvelykúp az biztonságos? Receptre kapható? Kell előtte nőgyógyászhoz menni? Kérlek írjatok le erről mindent.
2011. jún. 21. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
az a legbiztonságosabb ha elmész a nődokihoz és iratsz fogamzásgátló tabit...a kúpok krémek helyi dolgok nem igazán megbízhatóak de am vény(recept) nélkül is kaphatóak és azokhoz nem kell dokihoz menni...
2011. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legbiztosabb a fogamzásgátló. És ugyan említetted hogy szedsz az allergiádra gyógyszert, de ez nem akadály. Csak egy normális nőgyógyászhoz menj el és mondd el neki hogy miket szedsz és tuti tud olyat felírni, amit szedhetsz az allergia gyógyszereid mellett is. Én már 4 éve szedek fogamzásgátlót. Ez a legbiztonságosabb és legkényelmesebb.


A hüvelykúpot én csak "vulkántabinak" hívom, mert én el kezdtem tőle habozni, ráadásul képzeld el hogy fehér trugyis leszel...sztem nem túlzottan nyerő. ráadásul sokkal kevésbé megbízható mint a gyógyszer, vagy az óvszer...

2011. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem használj kúpot! Biztos nem véletlenül mondták hogy nem szedhetsz semmilyen gyógyszert az allergiagyógyszer mellé. Ráadásul ha 2 féle tabit szedsz minden áldott nap, eléggé megterheli a szervezeted. A hüvelykúp megszakítással együtt biztonságos, de nem kell nőgyógyászhoz menni előtte, simán meg tudod venni a patikában.
2011. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a hüvelygyűrű bevált. A kúpról kérdeztem az orvosom, de azt mondta, hogy inkább idősebb korban szokta ajánlani.

20/L

2011. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem voltam nőgyógyásznál. Mit fog csinálni? :|
2011. jún. 21. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg fog vizsgálni biztosan. bármilyen jellegű fogamzásgátló módszert választottál, biztosan meg fog vizsgálni. Ha mondjuk fogamzásgátlót, akkor még a melleidet is meg fogja tapintani. Sajnos ez elengedhetetlen. Ha meg már éltél nemi életet, valószínűleg citológiát is fog csinálni. azt amúgy is érdemes évente egyszer...
2011. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy vérvételre is küld.. igaz?
2011. jún. 22. 00:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet vérvétel is lesz! A májfunkciókat ellenőrizni kell... de emiatt ne izgulj. a vérvétel és a nőgyógyászati vizsgálat is csak a Te érdeked!
2011. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyan fogamzásgátló módszerről is, amit havonta, esetenként háromhavonta adnak be - fogamzásgátló injekció. Ehhez viszont 1 vagy 3 havonta el kell járnod a nőgyógyászhoz, hogy beadja az injekciót. De hallottam olyanról is, hogy heti fogamzásgátlás, fogamzságátló tapasz formájában.
2011. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!