Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Anyám...

Most mit csináljak? Anyám kimosta géppel a kedvenc felsőmet persze tönkre ment, mert kézzel mosható. Direkt megkértem rá hogy ne mossa ki meg külön is raktam a többitől.

Figyelt kérdés

Anyám kimosta géppel a kedvenc felsőmet persze tönkre ment ,mert kézzzel mosható.Direkt megkértem rá hogy ne mossa ki meg külön is raktam a többitől. ez már a 3. felsőm amit odavágott. ő van felháborodva pedig ki akartam mosni kézzel de már késő volt.ja és nem az hogy azt mondta volna jó majd kapsz másikat....ááááá

ja az első kettőnél még nem is mondtam semmit nem akartam a fejéhez vágni. de most megmutattam neki. magasról le....ja

igy már annyi ruhám sincs mint volt mert nem sok van


2008. dec. 27. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd ki a szennyesbe, vagy mellé. Hanem amikor ki akarod mosni akkor egyenesen menj a fürdőbe és mosd ki mindjárt, aztán terítsd ki, ha kell a saját szobádba. Más megoldást nem tudok.
2008. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

hany eves vagy? esetleg moshatnád magad a cuccaid. lehet lepontozni, de en nem biznam az anyamra. a multkor is meglatogatott, gondolta segít, és kimos, én botor modon nem ellenkeztem, az eredmenye egy tonna rozsaszin alsonemu, meg pár felső. én jót röhögtem rajta, mert ha nem nevetek, sirvafakadok, de a férjem rendesen kiakadt, amikor meglátta a rózsaszín alsógatyóit... :))


szerintem ha azt akarod, hogy ugy legyen, ahogy te akarod, akkor te csinald.. kis dolog, de ez "generációs ellentét" már :))

2008. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

meg szoktam csinálni!!!!!!! nem erről van szó !!!! Nem is tudtam h mosni akar na mindegy.........

Én nem röhögtem mert újat nem szoktam kapni mert mostanába nem telik rá

2008. dec. 27. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van a szobámban egy fonott kosár, amibe varrtam magamnak egy zsákot, egész pofásan néz ki, és abba rakom a szennyest. Ha összegyűlik, illetve van időm, kiviszem a fürdőszobába, amit lehet gépben, azt gépbe rakom (de van a mostani gépünkön kézi mosás fokozat, ami nem túl kényes, azt kimosom azzal), a maradékot, ami igen kevés, azt pedig kézzel ki lehet mosni. Viszont így, hogy van egy saját bejáratú szennyeskosaram (tesco-ban vettük), így senki nem nyúl a szennyesemhez. Szerintem te is szerezz be egyet, amint tudsz, a legolcsóbb is jó, csak ne essen szét, arra figyelj, megéri rászánni azt a pénzt, hosszú távon kifizetődőbb, és ha a saját kosaradba gyűjtöd a cuccaidat, ahhoz tényleg nem fog senki nyúlni (remélem). Az enyémhez azóta nem nyúlnak. Addig nekem is volt ebből vitám velük, bár nekem nincsenek ennyire kényes cuccaim, de a színezés... (fehér fehérneműből rózsaszín meg zöld meg kék meg szürke...), úgyhogy egyszer azt mondtam nekik, hogy oké, nekem kell egy kosár, mert ez így tovább nem működik, nézzük, hol kapunk legjobb árban jót. Néhány ezer Ft-ból sikerült (már nem emlxem, mennyi volt), biztos most is van.
2008. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért mosta ki édesanyád h ne tudj k×ának öltözni,gondolom a felsőid kinai izléstelen ribis rongyok amiből kilóg a fél tested.
2010. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy te ezentúl nem vinnéd ki a szennyest, ha lehet. Te bent gyűjtöd egy valamiben, persze rendszeresen figyeld nehogy bepálljon valamelyik.

Aztán mikor teli van akkor kiviszed szétválogatva és vagy te berakod a gépbe az egy adagra valót, vagy megkéred anyukád, hogy ezt az adagot így ahogy van külön mossa ki.

Mond el neki, hogy kevés ruhád van, de arra nagyon szeretnél vigyázni hogy sokáig hordhasd, mert pláne hogy újat venni nem tudtok mostanában. Meg hát nem kifizetődő egy jól kinéző darabot egy nem odafigyelt mosás miatt kihajítani, ami akár jó pár évet is kihúzott volna.

Akkor vagy engedje anyukád, hogy a te ruháid külön legyenek mosva, vagy te fogod betenni a gépbe.

Bár tudom milyen az mikor otthon fújnak rád meg rádkiabálják az áramot, vizet, mert te külön akarod kimosni a ruháid, hogy ne csak tömegcikk ként legyen kimosva, hanem a megközelítőleg úgy ahogy az kéne. Hogy sokáig szépek, használható és csinosak legyenek. És jó illatúak.

Úgyhogy kívánom, hogy egyezségre tudj jutni anyukáddal! Csak kedvesen, és udvariasan próbálkozz. Remélem sikerül!

2010. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!