Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok néha úgy érezni...

Szoktátok néha úgy érezni hogy elmenekülnétek a világ elől pár napra?

Figyelt kérdés
Úgy hogy senki ne tudjon róla,telefont kikapcsolni,és pár napig nyugodtan lenni,senkivel és semmivel sem foglalkozni...Ha esetleg valaki csinál ilyet,hova szokott menni?
2010. okt. 5. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég sűrűen vágyok erre.De nem áll módomban megtenni.
2010. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétam a hátralévő életemet el tudnám képzelni egy olyan helyen. Pl. messze, egy 40-50 fős faluban. Nagyon elég már a rohanás, pénzhajkurászás!
2010. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék csak legalább egy napra eltűnni teljesen...
2010. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
főleg most. nagyon nyomottá tesz ez az idő. bár teljesen egyedül lenni valahogy nem szeretnék, a férjemmel lennék valahol kettesben. ülve a kanapén, teát kortyolva.
2010. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebbe rohanó világba szerintem kevés nem vágyik erre.Én gyakorlatilag minden nap gondolok erre,mert olyan munkahelyem van ahol folyton emberekkel foglalkozom,és alig várom,hogy hazaérjek,és egyedül legyek.
2010. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem pár napra, hanem örökre! Ha a férjem is velem jöhetne bárhová elmennék, főleg ahol nincs tél és nincs nyomott idő. A monszun nem zavar annak megvan a hangulata. :)

Ha konkrét tippet szeretnél egy wellness hosszú hétvégét javaslok neked, valahol vidéken, csendes helyen, nem túl nagy szállodában, kapcsold ki a telefont, fizess be egy masszázsra aztán bújkálj egész nap a szaunákban és gőzfürdőkben, csodálatos kikapcsolódás. :)

Ha megteheted, akkor az egerszalóki Shirazt ajánlom, pici hely, nyugis, igényes, bár kicsit drága. Ha pár órával is megelégedsz akkor Újpest városközpontban az oxygen wellnesst ajánlom, én oda szoktam menekülni, ha hétköznap mész nincsenek sokan és jót lehet pihenni. Nem reklámból irom ezeket, csak kipróbált, tuti tippek.

Jó relaxálást! :)

2010. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem néha, ha tehetném örökre világgá menekülnék. Utálom ezt a világot. Tele van önző, szemét emberrel.


Aljas nőkkel, akik elszeretik a párodat és szemét férfiakkal, akik csak azt várják, hogy kezdhetnek ki veled.


Hol van a hűség, a becsület????


Bennem megvan, de utálom, hogy egyedül vagyok ezzel.

2010. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden nap erre vágyom.
2010. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, minden hónapban 5 napra... xD

20/L

2010. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

velem már 3hete csak rossz dolog történik!

mindennapom idegeskedéssel telik el.és ugy érzem ennek még nincs vége...

legszivesebben kifutnék ebből a világból!istenem,bárcsak megtehetném,mit megnem adnék érte....

2010. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!