Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájóbb dolog,...

Mi volt a legfájóbb dolog, amit valamelyik családtagod csinált és szégyellted magad emiatt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 14:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%
#18 Nincs bent a házban 40 fokos meleg, kb. 22-25 fok van. De nekem az sok. Ha az irodában 18 fokban ülök pólóban, akkor mások meg akarnak fagyni mellettem. :D Valamiért sokkal jobban tűröm a hideget, mint a meleget.
2023. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%

#21 Jó hát az megint más téma :D


Nálunk a házban, főleg az emeleten konkrétan 30-40 fokok voltak. Tetőtér, szigetelés nagyjából nulla. Megváltás lett volna a klíma.

2023. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
88%
#22 Jah, az is ismerős még a panelben meg koleszban töltött időkből. :D Ott tényleg cseszett meleg volt. Főleg hogy én előtte otthon vályogházban laktam. :D
2023. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%

Szégyellem az unokatestvéremet és a keresztszüleimet!

Végig alattomosak voltak, gyáva, képmutató hazugok.

2023. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
Sok ilyen volt kisgyerekkoromban. Fater rommá piálva kocsit mos az esőben, amit a fél lakótelep végigmozizott. Kocsmai verekedések, sörös üvegek mindennapos visszaváltása... sorolhatnám. A létezését is szégyellem.
2023. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
88%

Az én apám is alkesz, nem kicsit. Tudjátok az az igazi kötekedős fajta..

Egyszer a barátomra (akit addig még nem ismert,mert nyilván mindig be volt b.szva). Rá nézett és ezt kérdezte: Ez meg ki? Valószínűleg azt gondolta,hogy anyámmal van együtt.

Barátom jól kezelte a helyzetet,de nagyon gáznak éreztem. Mikor már nála voltunk ketten, azt mondta látott és hallott már ettől rosszabbat is..

2023. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!