Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem tesz valamit egy...

Aki nem tesz valamit egy kapcsolat rendezéséért, megbeszélni, hogy miért romlott meg a kapcsolat és mit lehet tenni a helyrehozásért, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Nem csak családi, bármilyen más kapcsolat esetében is érdekel a válasz.
2023. febr. 18. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszek bele energiát olyan kapcsolatokba, amik nem érnek annyit, hogy foglalkozzak velük. Ezt minden olyan kapcsolatra értem, amik egyoldalúak vagy bármilyen módon mérgezők, lehúzók számomra.
2023. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Lehet többször jelezte,hogy mi a probléma, csak elsiklottál felette vagy elbeszéltek egymás mellett.
2023. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pl nem si akarja igazán rendbehozni.
2023. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos neki a kapcsolat, és nem szereti az illetőt. Nekem is volt ilyen, rokonságon belül. Szép lassan eltávolodtunk, ma lényegében levegőnek nézzük egymást. De ez így pont jó is, nekem legalábbis nincs igényem többre.
2023. febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs értelme, belefáradtam abba, hogy én próbálok tenni, ők meg nagy ívben.


Elengedtem az egészet. Nem érdekelnek.

2023. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Meguntam, hogy arról szóljon egy (több) kapcsolat, hogy a másik jól érezze magát, arra vastagon téve, hogy ettől én hogy érzem magam. Jó későn döntöttem így, igen, önmagam ellensége voltam. Bánhatnám, de inkább azt választottam, hogy örülök, hogy végre megtettem.
2023. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!