Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a barátommal. Sajnos nem túl gyakran tudunk találkozni, átlagosan hetente 1x, mert 100 km-re lakik tőlem, és dolgozik így nincs túl sok szabadideje. Ez nem is probléma, jó így, igaz hogy hiányzik de szerintem nem is kell minden nap egymás nyakában lógni. A probléma csak az hogy a szüleim nem akarnak elengedni hozzá. Apa gyakran jár arra, elvihetne és mikor jön haza elhozhatna, de nem akarják megengedni. Hogy vegyem rá őket? Én már rengetegszer próbáltam velük beszélgetni de nem akarják megengedni, mert féltenek.. de ennyire nem kéne. :/ Szerintetek mit csináljak?

Barátom: 21/F én: 16/L


2010. okt. 5. 15:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Jön majd ő is, de szeretném megismerni a szüleit én is.

Egyébként úgy értettem hogy egyikünk sem akarja hogy még korainak találjuk. És nem ott alvásról lenne szó, csak elmennék, mert apa gyakran jár arra, sokszor végig is megy a településen, és mikor megy elvihetne mikor jön meg hazahozna. ennyi. :)

2010. okt. 5. 16:26
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

így viszont elengednélek, ha apukád hozna-vinne.


de szerintem is először hívd el magatokhoz, ismerjék meg, utána valószínűleg elenegednek----már ha normális a pasi

2010. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Mi is hetente 1x találkozunk, mert köztünk 230 km van. Ez van. 19L
2010. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

Bocsi,hogy most nem tudok sok okosat írni,de szerintem egyáltalán nem sok ez a korkülönbség,főleg ha szeretitek egymást:)Ha én lennék az anyukád,elengednélek,feltéve ha apukád visz-hoz:)

Egyébként nekem most egy 28 éves férfi tetszik,alakulgat is vmi:)Ez már tényleg sok egy kicsit,de engem nem nagyon érdekel más véleménye.Mellesleg sok olyan idősebb pasi van,aki nemcsak a szexet akarja,és még több aki hiába múlt már el 20 eléggé "hülye",gyerekes.A lányok között meg sok olyan van aki 16-17 évesen már érett egy komoly kapcsolatohz.Én el se tudnám magam képzelni egy 16-17 éves fiúval.

16/L

2010. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Úgy illik h a fiú jön előbb, bemutatkozni. Ne csodálkozz ha anyudék nem akarnak engedni. Ha lejön a barátod és megismerik, utána biztosan megengedik majd h elmenj. Így úgy jön le a szüleidnek(nekem is) h te loholsz a pasi után, mert felnőtt létére(te még nem vagy az) nem képes eljönni hozzátok bemutatkozni. Ha nem akar, akkor ő nem is gondolja veled komolyan, mondjuk sztem tényleg nem gondolja mert még csak 16 vagy. A fiúknak az ilyen fiatal lányok csak rövid időre kellenek, sajnos erre több példát is fel tudnék hozni:( Lényeg mondd neki h jöjjön el ő, tegyen érted ő erőfeszítést! Ő a fiú nem? Ne te szaladj utána.
2010. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! :) Én is ugyanígy vagyok ezzel, oké én el tudnám magamat képzelni egy velem egy korú sráccal is, de tényleg szeretem a barátomat és ő is engem. Régóta ismerem már, hiába hogy csak két hónapja vagyunk együtt, már rég óta ismerem, és ő nem csak a szexet akarja. Mindenki azzal jön hogy vannak igényei blablabla, közbe meg tényleg nem az neki a legfontosabb hogy lefektessen - ha az lenne már rég sikerült volna neki, az biztos.
2010. okt. 5. 17:03
 17/20 A kérdező kommentje:
bocs, utolsó előttinek xĐ
2010. okt. 5. 17:04
 18/20 anonim ***** válasza:
37%

Igazad van,egy 21 évesnek nincsenek igényei,még kicsi hozzá.Szinte még gyerek.Csak úgy veri a farkát,hogy majdnem meggyullad.De ez nem igény,csak a véletlen műve.Ez a jobbik eset.A rosszabbik,hogy megoldja a nőt valahogy ha nem is rendszeresen,de hézagosan,és te a naív kislány mit sem tudsz 100 km-ről,mert ha felrobbantana egy atombombát még azt se tudnád meg ilyen távolságból.

Viszont ha falusi a srác,akkor elképzelhető hogy csak neked teszi oda magát 100%-osan,hiszen falun nem nyüzsögnek a szabad prédák,ebben az esetben a rejszolás mesterével jöttél össze,aki a te értelmi szinteden van.Gratulálok,találtál egy 21 éves férfit 16 éves aggyal.Egy újabb mutáns egyed Isten állatkertjében.

2010. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18:16- al valamennyire egyetértek, persze nem ennyire durván fogalmaznék, de van benne valami amit mond.

Az én párom most lesz 21 éves, de nem valószínű sőt BIZTOS nem állna szóba egy 16 éves lánnyal. Tudod ebben az időszakban nagyon sokat számít az az 5-6 év. Jó esetben ő már dolgozik\egyetemista, te meg még gimi másodikos vagy kb. És tudod, egy 21 éves azért már inkább felnőtt számba megy mint gyerek számba, egy 16 éves pedig fordítva, Ő inkább gyerek még. Akármilyen nehéz elhinni hiába hiszed magadat "érettebbnek a korodnál" akkor is 16 éves vagy. Tudod, mikor akkora voltam mint Te, én is nagyon érettnek hittem magam, most meg azt se tudom sírjak vagy nevessek azon aki akkor voltam.

Pszichológia az egész. Nem valószínű, hogy huszonéves pszichikai korod van 16 évesen, bármennyire szeretnéd...



na mindegy, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Először hívd a fiút nálatok, aztán kérezz hozzuk úgy hogy apukád visz-hoz. Amúgy, ha tényleg annyira értelmes mint mondtad a párod, akkor felfogja, hogy mi a helyzet és előbb bemutatkozik a szüleidnek!

Ja és csak óvatosan, nem minden arany ami fénylik!

2010. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Hívd meg a fiút hozzátok. Hadd ismerjék meg a szülők. A baj tkp ott van, hogy ha baj ér téged, akkor ők maguk vittek oda egy ismeretlenhez. Magukat hibáztatnák.

Pedig a dolog így is ugy is meg fog esni. Ha tiltják, ha engedik.

2010. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!