Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Féltékenynek kéne...

Csajok. Féltékenynek kéne lennem a gyerekkori "szerelemre"? Az lennél?

Figyelt kérdés

a barátommal ma összekaptunk.

Mert mondta hogy mikor 1.osztályos volt általánosba járt 1 lánnyal...kb 2évig, hát ilyen gyerekszerelem féle volt. De nem tartja vele a kapcsolatot. Féltékeny lettem azért:(

És mondta hogy szintén áltiban volt 1 lány akivel kb 1hétig "jártak" és vele néha manapság is dumál de nagyon ritkán, ő is kapcsolatban él és a Ő (pasim)engem szeret.

És hogy mindent felfújok és eldöntöm hogy hazudik amikor baromira nem...és hogy mindig orditok vele és én huzom fel magam mindene, ő nemis törödik ezekkel.


Egyből arra gondolok hogy biztos otthagyna engem miatta... ha bepróbálkozna a csaj. Nem tartom magam szépnek, kevés az önbizalmam:( Ma ünnepeltük volna a fél évünket, de összevesztünk:(

Rettenetes ez a féltékenység és leplezni se tudom. MIT TEGYEK? TIPP????


18vagyok ő20.


2011. szept. 23. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Te nem vagy komplett.

Amúgy ha nem szoksz le erről sürgősen, a barátod el fog hagyni. Neked gondolom ő az első.

2011. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

SEMMIT!! Az a legjobb ha nem csinálsz semmit,mert a féltékenység szinte biztos,hogy tönkre tesz akár milyen jó is a kapcsolatot is.

Próbálj meg ezen a butaságon túl tenni magad,hogy te csúnya vagy vagy kevésbé vagy értékesebb mint akár ki az általános suliból.

Veled jár? IGEN Téged szeret? IGEN

Hátakkor???

2011. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne mutasd ki ezeket a dolgokat, mert a barátod agyára fogsz menni. Kicsit éretlen viselkedésre utal ez a rengeteg féltékenység.
2011. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Azért vagy ennyire féltékeny, mert kevés az önbizalmad (szerintem). Ezen gyorsan változtatni kellene, mert nem normális, amit csinálsz - erre előbb-utóbb a pasi is rájön, és kidob.


Nézd, téged szeret, veled van. Ha nem szeret eléggé ahhoz, hogy a micsodáját a nadrágjában tartsa, ha nem veled van, vagy elhagyjon egy másik lányért, akkor meg úgyis jobb neked, ha vége ennek a kapcsolatnak. Úgyhogy ezen annyira felesleges aggódni. (És ezt úgy mondom, hogy korábban én is betegesen féltékeny voltam - tönkre is vágtam a kapcsolatomat vele.)


Inkább arra ügyelj, hogy légy szerethető, és igyekezz értékessé tenni számára ezt a kapcsolatot.

2011. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd le magad, különben tényleg le fog cserélni.
2011. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj, de te tök hülye vagy. nincs okod féltékenykedni, sőt, borzasztó röhejes, hogy te tényleg komolyan veszed ezeket. változtass vagy épeszű ember nem bírja ki majd melletted


sok boldogságot és jó félévfordulót a pasiddal

2011. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem t tetted fel azt a kérdést,hogy mit vegyél fél évre?
2011. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
18 vagy??? neeee... :D azt hinném, azért 16 fölött már több esze van a csajoknak mint egy marék molylepkének :D
2011. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Az önbizalomhiányon lehet segíteni. Azt mondod nem tartod magad szépnek. Miért nem tartod magad szépnek? Van rajtad néhány plusz kiló? Hát akkor edz, dolgozd le, étkezz normálisan. Vagy nem szép a bőröd? Menj el kozmetikushoz, kérd meg, hogy segítsen. Nem öltözöl divatosan? Lapozz fel néhány újságot, nézd meg mi a trendi, válogass össze olyan ruhákat az üzletekből amik divatosak. Turkálókban is tök jókat lehet találni. A külsőddel kapcsolatos problémákat azért az esetek nagy százalékában meg lehet oldani...

Egyébként pedig lehet, hogy annyi is elég lenne, hogy csak elhiszed magadról, hogy szép vagy, állandóan csak és kizárólag így gondolkozol, attól boldog leszel, mosolyogsz, és sokkal szebbnek fogsz tűnni:)

Én is ezt csinálom. Tudom, hogy nem vagyok egy világszépe, de próbálok pozitívan gondolkodni, mosolyogni, vidám lenni, nem pedig ilyen búval baszott és a barátom azóta állandóan megjegyzi, hogy milyen gyönyörű vagyok...:) lehet, hogy csak hazudik:D de akkor is jól esik:)

Szóval hajrá

21/L

2011. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!