Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottad a kazincbarcikai...

Hallottad a kazincbarcikai cipészt, aki megölte az élettársát?

Figyelt kérdés
A Móricz téren, 2 naposan találták meg a rendőrök.Sosem lehet tudni ki kattan be?
2010. okt. 6. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
K-ra nem érdekel semmi, aminek köze van a bulvárhoz.
2010. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az nem tájékozottság kérdése,ha valaki nem hall egy gyilkosságról. Külön adó vagy fórum kellene,hogy minden gyilkosságról beszámoljanak. Persze az is kellene,aki abban éli ki magát,hogy ezeket olvasgassa.

Egyébként én sem hallottm róla,de nem is érdekel.

2010. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem hallottam,azta...,most tátom a pofámat:D
2010. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért komolyan mondom, mint a pletykás nagymamik. Azok szeretnek mindenféle rémségen csámcsogni. Most komolyan, van bármi információ, amit meg akarsz tudni a kérdésed révén? Mert szerintem csak szörnyülködni akarsz a többi pletykás emberrel.
2010. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
A 2. Vagyok... A Halottamnak sok féle jelentése van ... Ez alapján azt értettem hogy Nem halottam mert nem ordib´lat és így nem jött el a zaj hozzám ...
2010. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
nem, de majd jól rácuppan a média, elcsomcsognak rajta. zaklatják a szomszédaikat, a rokonaikat, lenyomnak pár nagyon szomorú riportot, mintha kicsit is törődnének a cipésszel vagy az élettársával vagy a családdal. a legtöbb ember pedig nézi, mint a mozit és mások nyomorán és tragédiáján csámcsognak. undorító ez az egész. mint azok a szegény tenyői meg ácsi családok, azokon is rágódtak egy ideig, mindenki nyomta a dumáját, hogy jajj de sajnálja meg de rémes, már pedig el is felejtették őket, mert soha senkit nem is érdekeltek. hagyni kéne békében gyászolni a családot.
2010. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Barcikai vagyok de nem hallottam róla!
2010. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem halottam és te hogy itt Tégláson egy kisfiút elgázolt egy figyelmetlen autós?!


Szörnyűségek

2010. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
a május 1 uton meg szurkálás volt
2010. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ittmeg nemtörtént semmi
2010. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!