Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkahelyi problémáidat...

A munkahelyi problémáidat hazaviszed vagy leteszed és nem foglalkozol vele? Mennyire teszi ez tönkre a családi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

A problémát nem lehet letenni az ajtóban. Az akkor is ott motoszkál a fejedben amikor belehuppansz a foteledbe. Kivéve akkor ha skizo vagy.

Néha nehéz elviselni és elviselt lenni. Mindkettő helyzetben voltam már. A jó társam mindenben társam.

2010. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos haza viszem családsegítőben dolgozom és ha olyan ügyfél keres fel van hogy egész éjszaka az esetén agyalok, hogy mit csináljak hogy jó legyen....
2010. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

utóbbi

nagyon

2010. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
48%
inkább örülni kéne hogy egyáltalán van munka
2010. okt. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Jobban teszi ha hazaviszi.

Mert ha nem vezeti le senkin a dühét, csak magába folytja, akkor gyomorfekélyt kap, vastagbél gyulladást, idegrángást, depressziót meg ilyeneket, és az nem jao.

Akkor inkább dühöngjön otthon, már ha megteheti, szerintem. :)

2010. okt. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Kereskedelemben dolgozom, nagyon sokféle viselkedést kell "zsebretennem" nap mint nap. Sokan olyan arrogánsak, mások megpróbálnak becsapni, és hát munka közben senki nem veheti észre rajtam, hogy milyen hangulatom van, mosolyogni KELL. Profi vagyok, higgadtan és kedvesen tűröm még azt is, ha üvöltve káromkodik valaki. Na, ezt nem tudom hazafelé "kiheverni", kell legalább egy óra, mire kisimulnak az idegeim :) Szerencsére a férjem később ér haza, de így is gyakran megjegyzi, hogy a szabadnapjaimon érezhetően nyugodtabb vagyok...
2010. okt. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére legtöbbször leteszem, néha viszont abszolút lefoglal otthon is.

És sajnos nincs családi kapcsolat, amit tönkretehetne.

2010. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha lenne munkahelyem, akkor biztosan nem vinném haza.

A munka munka, a magánélet meg a magánélet.

Ugyanúgy soha sem vittem be a céghez a magánéletemet.

2010. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos hazaviszem. Képtelen vagyok letenni. Főleg ha olyan feladatról van szó, amit nehéz megoldani - bár ez nem feltétlen számít munkának.

Pont tegnap este volt, hogy találkoztam egy barátnőmmel, de egyszerűen képtelen voltam rá figyelni, csak az járt az eszemben, hogy dolgoznom kéne, mert el vagyok csúszva. Végül megkértem, hogy segítsen a munkámban és nézze át, amit írtam.


A párom viszont egyáltalán nem érdeklik ezek a dolgok, este lefekvés után szoktam neki elkezdeni mesélni, azon rendszeresen elalszik :)

Így erre nincs kihatással :)

2010. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hazaviszem, megbeszéljük egymás gondjait, próbálunk segíteni, könnyíteni a másiknak, hogy jobb legyen. Szerintem ez így jó, aztán meg, ha morc az egyik fél és nem mondja el, akkor jönnek a problémák, hogy miért titkolózik, közben semmi extra nincs.
2010. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!