Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok, h a parotok...

Mit szolnatok, h a parotok egy kozos baratnovel takarittatna ki az otthonotokat, amig ti nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Elutaztam 3 hetre, es kozben o is elutazott par napra.Van egy macskank, es megkertuk az egyik baratnonket, hogy jojjon fel minden nap enni adni neki, jatszani vele, stb.Viszont kozben a baratom arra is megkerte, hogy takaritson ki nalunk, nem is egyszer.Aztan a csaj hozott meg magaval egy baratnot, akit en nem is ismerek, es egyutt takaritottak a lakasunkban.Szerintetek ez normalis?En kiakadtam tole.
2010. okt. 7. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha nem is vagytok othon és a macska(feltételezem szobatiszta) van csak akkor a poron kívűl mit kell takarítani? Koszsan hagytátok a lakást?

Engem is kiakasztana, ha idegen mászkálna a lakáomban de ha ő már segít akkor had legyen segítsége is. Szóval inkább hozzám senki ne jöjjön, macsek menjen hozzá vagy aki befogadja.

2010. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm...végülis nem tűnik egy egetrengető dolognak...de valószínűleg én is kiakadnék:D:S Egyrészt azon, h. miért kéri meg, h. takarítson...biztos nem kérném meg a bnőmet, h. az én lakásomat takarítsa, vmilyen szinten megalázónak tartom, én...legalábbis, lehet másnál ez nem így van. A másik meg, h. egy idegen jár a lakásomban, az meg még annyira sem tetszene. Szerintem jogosan akadtál ki.
2010. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiakadtam volna... persze valószínűleg a párod csak jót akart.
2010. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Lehet ő az utódod.
2010. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
hát ha nem lop stb és megbízok benne akkor nem gond, bár én sem értem hogy mit kell takarítani ha otthon se vagytok :D
2010. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem tűnt el semmi,akkor nem értem a problémát. Ő tett nektek szívességet és az, hogy mondjuk hamarabb akart végezni a melóval, azért nem kell rá megharagudni.
2010. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondom, en harom hetre mentem el, a pasim azalatt otthon lakott(egy par nap kivetelevel), de allitasa szerint nem volt ideje kitakaritani(es amugy is ez a csaj szokott takaritani a studojaban is, tehat ismeri).Azert kerte meg ot, es biztos, hogy csak jot akart.Nem tunt el semmi, es nem is ezen akadtam ki, csak valahol idegesit, hogy idegen jarkal a lakasban, es nezegeti a szemelyes holmijainkat.Kivancsi voltam, hoy masoknak errol mi lenne a velemenye.
2010. okt. 7. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát ahogy látom, ez a csaj sem családtag, csak jó ismerős, ami valljuk be manapság nem számít túl sokat. Alapjában véve ennek is idegesíteni kellett volna, hisz honnan tudod, hogy ő sem fogdos össze mindent, nem nézi át a képeket és a cuccaitokat. Tulajdonképpen ha valaki takarít nálad, akkor ezzel mindenképp számolnod kell, akárkiről is van szó.
2010. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem kihasználták,hogy elutaztál.
2010. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg semmi kiakasztó nincs ebben. Ők tettek nektek szívességet, gondolom így gyorsabb volt és addig is tudtak beszélgetni. Ha a barátnőtök egy normális ember, nem hiszem, hogy nézegették a személyes holmijaitokat vagy turkáltak volna a fiókokban. Inkább az a gáz, hogy a párod otthon volt és mégis megkérte a barátnődet, hogy takarítsanak ki. Legalábbis én nem kérnék ilyet.
2010. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!