Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem zavar ?

Ez csak engem zavar ?

Figyelt kérdés

Másoknál is van olyan hogy az egyik gyerek mindent is kap, a másik meg semmit ?


3 tesóm van, en vagyok a legfiatalabb. A tesoim közül már mindenkinek van háza, autója, jogosítvány stb, anyámék finanszírozták.


Már nagyon elhúznék innen mert tiszta mérgező ez a dolog számomra...


Mikor szóbahozom az elköltözest akkor rendre kiakadnak, vagy úgy tesznek mint ha meg sem hallanák. Gyerekként kezelnek, holott bármelyiket zsebretudnám rakni...


Már van jogositványom, en kerestem meg rá a penzt.


De engem erdekes mód nem támogatnak sehogy... egy kezemen megtudom számolni hogy a 25 evem alatt hányszor kérdezték meg hogy "minden rendben?" Vagy "hogy vagy?"... apró dolgok ezek de összegyülnek az évek alatt...



Aztán kibújt a szög egyszer a zsakbol, mert szóbahoztam hogy elfogok menni innen. Aztan örjöngtek hogy ez a hála blablabla... holott tesóim már 18 evesen csak belerakták a seggüket a házba.


Egyszer betelt nálam is a pohár... megkerdeztem, minek szartál a világra? Ezért ?


Leginkább mondom az zavar, hogy nekik mindent nekem meg semmit. De már gondolkodtam azon is hogy kinyírom magam, nem csak azert, hanem azért mert olyan esetlen helyzetbe vagyok, szánalmas helyzetbe...


De rájöttem hogy ők azok akik megmérgezik az életem. Fullra közönyösek velem, de azonban állandóan kerdezgetnek, hol voltál, kivel voltál.


Egyszer összejöttem egy lánnyal, nagyon szerettem... aztán egy idő után furcsa lett, mert kezdett megváltozni. Aztán a lány megmutatta nekem hogy anyam miket ír rólam... csupa olyan dolgot ami nem igaz.


Végül szakitottunk, de nem emiatt. Mikor anyam megkerdezte hogy vagyunk, akkor mondtam neki hogy szakítottunk. Erre mosolygott meg nevetett ezen...


Meg hogy egy utolsó kis cafka volt, meg hogy így jártunk.


De mikor tesoim átjönnek a férjükkel akkor megy a nyalizás ezerrel nekik :)


Konkretan barátaim sincsenek már... így magamba folytok mindent. Csak arra vágyom hogy vagy meghaljak a fenébe, vagy hogy tudjak keresni annyi pénzt, hogy eltudjak menni innen örökre... :(


Más is járt hasonlo cipőbe ?


2023. ápr. 2. 18:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj de minek laksz még velük??? Hagyd öket a fenébe úgy se lessz jobb,de mielött elmész közöld velük hogy te töled semmi segitséget ne várjanak és majd menjenek a kedvencekhez,téged felejtse el
2023. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azert mert mióta dolgozom, azon dolgozom hogy letudjak lepni. De a munkám is olyan hogy nem fizet annyit, hogy alberletet vagy hazat tudjak venni :(
2023. ápr. 2. 18:14
 3/34 anonim ***** válasza:
12%
Az már nem a szüleid sara. És ha nekiállna követelőzni a 25 éves gyerekem hogy ő házat akar tőlem, én is rondán néznék rá. Vagy a tesóid is kikövetelték?
2023. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
3,akkor kinek a Sára???
2023. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
3,te beteg vagy,a két kedvencnek mindent a harmadiknak meg semmit???
2023. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező kérdezted már ezeket a szülöktöl??? Nincs olyan ismerösöd akihez oda költözhetsz?
2023. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
14%
Na álljon már meg a menet 5-ös. azért VALAMI oka csak van hagy őt nem segítik, akkor is ha erről kussol a kérdező mélyen. Talán a tesói nem pofátlanok. Talán huszonéves fejjel nem azon rinyálnak hogy fizetni kellett a saját jogsijukat.
2023. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Igen az oka a kivételezés,hallotál már róla??ha nem akkor elmondom hogy a másik ketött jobban szeretik érted????
2023. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha jogsira meg tudtad spórolni, akkor albérletre is menni fog.
2023. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Uristen minek írtam ide bármit is :)
2023. ápr. 2. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!