Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem zavar ?

Ez csak engem zavar ?

Figyelt kérdés

Másoknál is van olyan hogy az egyik gyerek mindent is kap, a másik meg semmit ?


3 tesóm van, en vagyok a legfiatalabb. A tesoim közül már mindenkinek van háza, autója, jogosítvány stb, anyámék finanszírozták.


Már nagyon elhúznék innen mert tiszta mérgező ez a dolog számomra...


Mikor szóbahozom az elköltözest akkor rendre kiakadnak, vagy úgy tesznek mint ha meg sem hallanák. Gyerekként kezelnek, holott bármelyiket zsebretudnám rakni...


Már van jogositványom, en kerestem meg rá a penzt.


De engem erdekes mód nem támogatnak sehogy... egy kezemen megtudom számolni hogy a 25 evem alatt hányszor kérdezték meg hogy "minden rendben?" Vagy "hogy vagy?"... apró dolgok ezek de összegyülnek az évek alatt...



Aztán kibújt a szög egyszer a zsakbol, mert szóbahoztam hogy elfogok menni innen. Aztan örjöngtek hogy ez a hála blablabla... holott tesóim már 18 evesen csak belerakták a seggüket a házba.


Egyszer betelt nálam is a pohár... megkerdeztem, minek szartál a világra? Ezért ?


Leginkább mondom az zavar, hogy nekik mindent nekem meg semmit. De már gondolkodtam azon is hogy kinyírom magam, nem csak azert, hanem azért mert olyan esetlen helyzetbe vagyok, szánalmas helyzetbe...


De rájöttem hogy ők azok akik megmérgezik az életem. Fullra közönyösek velem, de azonban állandóan kerdezgetnek, hol voltál, kivel voltál.


Egyszer összejöttem egy lánnyal, nagyon szerettem... aztán egy idő után furcsa lett, mert kezdett megváltozni. Aztán a lány megmutatta nekem hogy anyam miket ír rólam... csupa olyan dolgot ami nem igaz.


Végül szakitottunk, de nem emiatt. Mikor anyam megkerdezte hogy vagyunk, akkor mondtam neki hogy szakítottunk. Erre mosolygott meg nevetett ezen...


Meg hogy egy utolsó kis cafka volt, meg hogy így jártunk.


De mikor tesoim átjönnek a férjükkel akkor megy a nyalizás ezerrel nekik :)


Konkretan barátaim sincsenek már... így magamba folytok mindent. Csak arra vágyom hogy vagy meghaljak a fenébe, vagy hogy tudjak keresni annyi pénzt, hogy eltudjak menni innen örökre... :(


Más is járt hasonlo cipőbe ?


2023. ápr. 2. 18:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%
A szüleidel beszéltél már erröl??mondtak valamit??
2023. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
0%
Zavaros
2023. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
19%

25 éves vagy felnőtt, otthon élsz és fel vagy háborodva, hogy te nem kapsz lakást/autót a családtól és úgy hisztizel, mint egy 14 éves kamasz.

Az emberek 90%-a nem kap lakást/autót a segge alá. Próbálj meg önerőből boldogulni az életben.

2023. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége nem kap valóban, de neki a két testvére kapott. Akkor ő miért nem?
2023. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
70%
14,érteted miröl beszélt a kérdező????vagy csak hülye vagy értelmezni a kérdést???a két testvér kocsit házat kapott ö még csak a jogsit se,világos te idióta??????????????????
2023. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Sokan nem ertik mit akarok mondani ileltve kerdezni ezzel na mindegy :) en voltam a hülye.
2023. ápr. 2. 18:41
 17/34 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj,sokaknál úgy van ahogy nálatok kedves kérdezö,de azért a többsége ha megteheti egyformán segít és nem kivételeznek egyél sem,nálatok nagy különbségek vannak,szüleiddel mindenfélekép beszélj és költözz el
2023. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
5%

Biztos ők az igazi szüleid? Vagy csak az egyik? Vagy egyik sem?

Egy genetikai tesztet kikövetelhetsz, mert ez gyanús.

2023. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Értem a kérdésed. Nálunk is igen a tesom az öcsém ő mindent megkap meg akármit csinált/ csinál nem volt gond , ő a kedvenc a golden child. Szerencsére én külön élek már,de még így is érzem hogy különbséget tesznek közöttünk a szüleim. Pocsék érzés de ez van .
2023. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem csak téged zavar,másnál is van ilyen(nálunk is).De már túlléptem rajta.Tedd te is ezt.Azzal hogy bosszantod magad, és puffogsz, meg követelőzöl, nem lesz jobb.Keress másik munkát,olyat ami szállást is ad,és költözz el.

2023. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!