Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyamatosan kerítőt...

Anyám folyamatosan kerítőt játszik, már unom? Miért nem fogadja el, hogy nekem (egyelőre) jó egyedül?

Figyelt kérdés

Most éppen egy nemrég vált, 39 éves férfivel akar összehozni. Úgy, hogy a pasi már ezer éve "családbarát" kategória, olyan nekem, mint egy nagybácsi, vagy keresztapa. Mellé van 4 gyereke, kettőt ő nevel, kettőt a volt felesége. A nő teljesen bekattant a válásnál, a mai napig ismeretlen számról hívogatja éjszakánként, gyűlölködő leveleket hagy a postaládában, irodájánál, és mindenért perelni akarja. Ilyenekért, hogy a két lányt vasárnap este nem délután 5-re vitte, hanem negyed 6-ra. Vagy hogy látta a kisebbik fiún, hogy kék-zöld a lába, és biztosan verve van otthon (véletlenül sem azért, mert egy energiabomba, mindenre felmászik és esik-bukik)... A gyerekek is kicsik még, aktívan részt kell vennie az életükben. Én meg nem arra vágyom, hogy pótmami legyek, és egy férfinél valahol a sor végén legyek fontosságban. Nekem az kell, hogy valakinek a mindene legyek, foglalkozzon velem, időt szakítson rám rendesen. Ráadásul én is szeretnék majd egy gyereket, akinek van 4, és lassan 40, nem valószínű, hogy ilyenekben gondolkozik már... De az anyám azzal van megáldva, hogy nekem milyen jó dolgom lenne emellett a férfi mellett, semmire sem lenne gondom és mennyire jó ember, egy hangos szava nem volt egész életében és hogy ő nyugodt lenne, ha ilyen férfi mellett tudna engem. Most ez van, előtte egy másik család fiával akart összehozni, hasonló indokokkal.


27 éves leszek, tavaly végeztem az egyetemen, élem az életem. Volt már több komoly(abb) kapcsolatom, 4-2-2 évesek, most úgy érzem, hogy egyáltalán nem vagyok bármiféle komoly dologra. Ismerkedek, de nem görcsösen és most érzem leginkább azt, hogy elégedett vagyok magammal, az életemmel és amit elértem eddig. Ez az egész vírusmizéria is jót tett, hogy kicsit itthon lehettem, nem pörögtem, buliztam, utaztam folyamatosan, hanem feltöltődtem, új céljaim lettek. Boldog vagyok így is. Anyám mégis azzal jön, hogy hát amikor ő enny idős volt, mint én, már óvodába jártam, és mikor akarok én már gyereket, hova várok. Nem érzem még, hogy nekem mindenről le kéne mondjak egy gyerek miatt, ráadásul azt az embert sem találtam meg egyelőre, akinek gyereket szülnék.


2020. máj. 21. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Anyu, ne haragudj, hoyg eddig nem mondtam el, de leszbikus vagyok.



Hidd el , nem döntőbbet keriteni

2020. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Savlekotő ***** válasza:
100%

Kommunikáció csodákra képes. Felnőtt vagy,de nem mered leállítani,hogy ne tukmáljon rád minden jött mentet csak hogy lássák mások van valakid,e mögött inkább ez van szerintem,nem a te boldogságod a lényeg,csak a mit szólnak mások,unokázna,vegyen kutyát,nem azért kell szülni mert mamák babázni akarnak megint.. De az ilyen erőszakosakkal értetlenekkel a kapcsolat ritkítás is lehet megoldás.. 27 éves vagy semmi nem kötelező.

70F

2020. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja ezt, mert hagyod neki. Tutyi-mutyi vagy.

Mond meg neki, ha babázni akar, menjen óvónőnek vagy szüljön még gyereket, ha tud.

Otthon laksz? El kellene költöznöd.

2020. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemi válasszal nem szolgálhatok, de végre egy kérdező aki helyesen használja az egyelőre szót, és nem egyenlőrét ír.
2020. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Jó lenne észrevenni, hogy teljesen más világ van, mint 25-30 éve. És bár tényleg jobb 20-30 között szülni, de ma már a gyerekvállalást megalapozni is sokkal több pénz, energia és idő, mint régen. Nem beszélve arról, hogy a gyerek normális anya és apa kell...

Én 32 évesen szültem először, és nem bántam meg, hogy ennyit vártam. Nekem apukám akart folyton férjet találni nekem, aztán elmondtam neki, hogy bocs, de hiába fárad, magasak az elvárásaim(ezzel ráztam le), én választok!

2020. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!