Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik apa nélkül nőttek fel...

Akik apa nélkül nőttek fel mit hiányoltak az életükből?

Figyelt kérdés
Sajnos elhagyott minket a férjem, kicsi még a kisfiam, nem törődik vele. Viszont én szeretném ha teljes élete lenne és nem érezne hiányt semmiből sem.. Hogyan tudnám “pótolni” az apa szerepet egymagam is? Az én családom itt van nekünk, ők ugyanúgy törődnek vele akárcsak én. Viszont mégsincs itt az apja illetve az ő családja.. hogyan tudnám elfeledtetni vele ezeket a gondolatokat majd a későbbiekben ha előjön benne? Vagy mivel tudom megelőzni ezek hiányát?
2023. ápr. 11. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 1,5 évesen lépett le. Amim sosem volt az nem tud hiányozni
2023. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Még lehet párod amíg nagyobb elsz és akár szeretheti, nevelheti sajatjakent is.
2023. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%

Születésem után elváltak, nem is emlékszem rá.

Sosem hiányzott, nem is érdekel.

2023. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiányoltam, hogy anyám alig volt velem.2 munkahelyen dolgozott hogy eltartson minket. Apám feketén dolgozott, gyerektartást se fizetett.

Ha fizetett volna, vagy ha lett volna apám akkor több időt tudott volna otthon lenni anyám.

2023. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
ne aggodj, mindent megtudsz neki adni eleg ha mar csak felmerul benned ez a kerdes azon latszik jo anya vagy es maradsz...aztan lehet lesz parod illetve ott van a nagypapa is...lesz ferfi meg az eleteben amig kicsi
2023. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "apás" dolgok, fúrás-faragás hiányát felnőtt fejjel megérzem, mert nem vagyok annyira gyakorlott az ilyen dolgokban.
2023. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elváltak óvodás koromban. Nem hiányzik semmi. Nem véletlenül váltak el. Az lett volna rossz, ha együtt maradnak és vele kell felnőnöm.

Férfi példa, modell így is volt előttem. Nagypapák, nagybácsik, unokabáty, stb.

Nem kell vele elfeledtetni semmit. Attól még tarthatja a kapcsolatot az apával és családjával, hogy elváltatok. Ha meg nem megy valamiért, akkor is ott vagytok neki ti.

2023. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiányzik. Bár sose tudom,hogy milyen volt. Többször elhagyott minket, 3 éves korom óta alig van az életünkben.

Börtönbe kerülése után 3 évig nem is tudtunk róla, annyira le se kakkantott engem és a testvéreimet.



A legelső barátom szüleinél kapott el a síró görcs, amikor az apukája poénkodott.

De rengetegszer volt ilyen hiányérzés, a párkapcsolataimban is elég erősen meglátszik, hogy nem volt apám.

2023. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

:D Sokkal szebb es vidamabb gyermekkorom volt! Eletemben az egyik legjobb dolog,hogy a fater elhuzott a budos f####ba :). Mi hianyzott?


Hogy talan ha nem 10 honapos koromban hanem 5 honapos koromban teszi legalabb meg kevesebbet latom. :D

2023. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!