Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem szeretek...

Mit csináljak, ha nem szeretek a barátomékhoz menni? Elég koszos a házuk, én nem vagyok a piszokhoz hozzászokva.

Figyelt kérdés
Pl a fürdőben végig tiszta pókháló a fal, tiszta retek a wc előtti kis szőnyeg, a csempék, a zuhanyzó tiszta rozsda, szag is van, vastagon porosak a polcok, a konyhában koszos a járólap, és a cigarettaszag átjárta a házat. Nálunk ilyenek nincsenek. Mi sem állunk jól anyagilag, de a kis házunk mindig szépen rendbe van téve. Már nem szívesen megyek nála, pláne úgy hogy ott is alszom.
2010. okt. 8. 17:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
O is igenytelen?Ha igen, hagyd ott.Ha nem, akkor mondd neki, hogy inkabb aludjon o nalatok.
2010. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Mintha csak az exemék lakásáról írnál... Detto ugyanez volt.

Én havi 1x jártam le hozzájuk. Nem mentem el wc-re, és mindig "játszós" gatyába mentem. Se inni se ennit nem fogadtam el.

Mondtam a barátomnak, h akkor alszok lent, ha kitakarít. Megtette...

2010. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Van a barátodnak lány tesója esetleg? Egyszer fogjatok össze és takarítsátok ki a házat rendesen. Szülők nem öregek vagy betegek? Ha szereted, ennyit megtehetsz érte, és szívesebben fogsz te is oda menni.
2010. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy ott lakik ahol tanulok, és néha náluk alszom, hogy reggel ne kelljen 1 órát buszoznom, tehát nem egy városban lakunk. És mivel én minden nap abban a városban vagyok, így én sokkal többet megyek nála. Most hogy kérjem, hogy jöjjön ő mikor úgyis ott vagyok?
2010. okt. 8. 17:26
 5/28 A kérdező kommentje:
tesója ( öccse )külföldön él, szülei meg idősebbek...
2010. okt. 8. 17:27
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Takarítsátok ki együtt a házat a barátoddal. Pár óra alatt meg is van, hátha utána jobban figyelnek ők is a tisztaságra. Ha amúgy szereted, ez ne legyen ok a szakításra.
2010. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A takarítás is segítene, de lehet nem sokat. Ha tiszta rozsda meg régi elavult minden, akkor egy komplett csere kéne. Új csempék, wc, csap, szőnyeg, stb. Arra meg nincs pénzük. Amúgy nem régóta vagyunk még együtt, úgyhogy nem is tudom hogy mondjam el neki. Figyelj, nem megyek nálatok szívesen, mert retkes minden...

Meg szerintem őt nem is érdekli, mivel ha így lenne, már kitakarított volna. Pár polc letörlése, meg pókhálózás, a szennyesek kimosása, felmosás nem hiszem hogy olyan megerőltető lenne. Lehet hogy ő is igénytelen akkor?

2010. okt. 8. 17:34
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Beszélj vele,ha szeretitek egymást nem gond az öszinteség.Ha nem tudsz öszinte lenni vele,nem nagy kapcsolat,,,akkor hagyd ott mert ugysem lesz belöle semmi.Takarítsatok ki együtt!
2010. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem nagy szerelem ez kislány,szerintem menj haza aludni inkább utazz egy órát,de ne eröltessük ami nem megy,csak azért hogy legyen hol aludnod! Ha meg öt sem érdekli a te véleményed,akkor nála is ugyanez a helyzet!
2010. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%
Amugy nem letezik olyan kifejezes, hogy megyek nala.
2010. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!