Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » .Férjem exe anyagilag tönkre...

Dikó51 kérdése:

.Férjem exe anyagilag tönkre vàgta. Mai napig is úszunk az adóssàgaikba amit ketten fizetünk.Ami bànt,hogy férjem ez miatt àllandóan feszült.Rajtam vezeti exe miatti dühét.Szidalmaz ,hàzaséletünk nulla. Nyugodtan oltsatok.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 16:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Elhagynám.
2023. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Megis hogy sikerült neki?
2023. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Eleve nem álltam volna össze egy ilyen alakkal. Lelépnék, hagynám a francba, mielőtt nekem is adósságot csinál.
2023. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
És ne az exre mutogass, jó eséllyel azért ex, mert a férjed vele is ilyen volt.
2023. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Hogy tudta anyagilag tönkre vágni? Válásnál fele fele volt, nem? Miért te fizeted a férjed előtted lévő adósságát? Miért csak a házasság után jössz rá arra, hogy ez nem buli? Annyi kérdésem van még..
2023. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Feltehetöen volt egy csomó hitel, adóság, ami a férj nevén volt, csak az ex beszélte rá (ha ez egyáltalán igaz).


A helyzet megoldása meg tényleg az, hogy otthagyod.

2023. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Kezdjük ott hogy nem lettem volna olyan ökör hogy más adósságát fizetem.

Boxzsák is vagy?

Mégis mi ér meg ennyit? Kérdezném hogy a f4sza esetleg, de írtad hogy nincs házas életetek sem.


Egyértelműen el kéne hagynod.. Na de az ilyen ökrök mint te, sose hagyják el a semmirekellő férjüket

2023. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
És hogyan vágta tönkre? Pisztolyt tartott a fejéhez?
2023. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
19%

Örökölt sorsod, mintád van.

Szereted, ezért nem tudsz a valósághoz kapcsolódni. Változtatni neked kell. Kommentek alapján persze nem fog menni.

2023. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

"Nyugodtan oltsatok."

. Ok: egy balek vagy. Nem csak ragaszkodsz egy sz*r kapcsolathoz, még anyagilag is le vagy húzva.

Persze a fentiek alapján összeilletek.

2023. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!