Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vághatnék vissza...

Hogyan vághatnék vissza (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Nővéremmel elég sokat vitatkozunk, és mindig amokor erre kerül sor azt vágja először a fejemhez, hogy szánalmas vagyok, amiért nincs barátnőm. Mást nem is nagyon tud mondani, épp elég nagy adúász ez neki . :) Hogy lehetne erre visszavágni ? Mit modjak neki, hogy reagáljak legközelebb?

Barátnőt nem szeretnék, mert még nem találkoztam olyan lánnyal, akit tényleg el tudnék képzelni ilyen szerepben :(


Én 18 vagyok, ő 19,5.



#vita #viszály #konvergens #pozitív nulla #negatív nulla
2013. ápr. 16. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért vitáztok folyton annak ellenére, hogy testvérek vagytok?
2013. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
erre: te meg több f@szt fogtál, mint kilincset
2013. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozz vele...
2013. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Hát már ne is haragudj de a nővéred egy h.üly.e p.ics.a ha ezt felhasználja ellened... Ha nagyon vissza akarsz neki vágni akkor mondd meg neki hogy azért nincs mert nem akarod hogy hozzá hasonlót fogj ki :D
2013. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
csefy-től egy rohadt jó ötlet :DD
2013. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ha nem is akarsz barátnőt, akkor miért zavar, hogy ezt a fejedhez vágja?
2013. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez a gond mikor kicsi a korkülönbség, Te a szülök hogyan bírják? éppen ezért mondja, mert ugrasz ezért, ha nem foglalkozol vele, látja nem zavar, akkor abba fogja hagyni, a nővéredet kicsit helyre kellene rakni N
2013. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csefy+4. Köszi, jó tanácsok :). Bár amit te mondtál csefy azt max a végső csatában mondom ki, durván megsértődne.
2013. ápr. 16. 23:02
 9/11 A kérdező kommentje:

6. Ha valamit sokszor a fejemhez vágnak, az el kezd zavarni. Meg azt lehet tudni, hogy a "nem is akarok" barátnőt az csak rizsa. Úgy kell érteni, hogy nem függök ettől görcsösen, eszem ágába se lenne olyan kérdés feltennem, hogy "Jajj, miért nincs barátnőm, stb." tehát semlegesen kezelem, ha találnék olyan lányt, akkor nem zárnám ki a kapcsolatot, csak nem vagyok olyan, hogy minden jól kinéző csajra rákattanok, így nehezebb dolgom van :)

7. Tényleg helyre kéne tenni.. Főleg hogy most érettségizik(0.os volt) és a szokásosnál is hamarabb pattan el a húr..olyankor pedig le kell állítanom, amikor a 11 éves húgommal kiabál, és voálá máris megvan a vita :)

2013. ápr. 16. 23:09
 10/11 anonim ***** válasza:

18 évesen legalább neked legyen eszed, hogy nem folytatsz kisgyerekes vitákat, ahol vissza kell vágni.


És akkor mi van, ha azt mondja, hogy nincs barátnőd? Neki meg nincs pénisze. És?


Óvodás szinten vitatkoztok.


És miért kell vitatkozni?

2013. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!