Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagylány és egy kicsi fiú...

Egy nagylány és egy kicsi fiú nagy korkülönbséggel két külön házasságból?

Figyelt kérdés
Nálunk ez a szitu,úgyhogy "sorstársakat" keresek.
2010. okt. 9. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 15 éves,kicsifiam 21 hónapos.Nemcsak hogy külön házasságból hanem még másféle nemzetiségü apától is. ugyhogy "sorstárs" vagyok!
2010. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha van kedved magosztani a szituból adódó pozitív ,esetleg negatív élményeket,szívesen olvasnám!De ha csak priviben,úgy is jó!
2010. okt. 9. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen.Semmi titkom nincs,elmondhatom itt is.Mire vagy kíváncsi?
2010. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy fogadta a nagylány az új párodat,a kistesót,fiúcskára vágyott-e,azóta hogyan alakult a testvérkapcsolat,te örülsz-e a nagy korkülönbségnek,hogy fogadta exférjed a megváltozott helyzetet.Most ezekre:)..
2010. okt. 9. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagylányom nagyon értelmes okos lány,jó tanuló,ugyhogy szerencsém van.Imádja a kistestvérét,nagyon sokszor szeretgeti játszik vele,viszont igen makacs lány na meg hát tinédzser korban is van,ugyhogy olyankor hagyom,mikor nincs kedve.A nagylány kapcsolata jelenlegi párommal olyan normális,tudja hogy nem az apja,tiszteli,szereti a maga módján,de ebben is szerencsém van mert mint mondtam külföldön élünk,és az édesapjával nem is tartjuk a kapcsolatot egyáltalán,ugyhogy nem befolyásolja.Picibabám is imádja a növérét,puszilja szeret.Szerintem nálunk minden ok,nem nagyon vannak konfliktusok.A lányom mikor a kórházban elöször meglátta a kicsi testvérét(amitöl féltem kicsit öszintén,hogy fog reagáli,féltékenység meg ilyesmi),azt mondta:jajj de szép de aranyos,ez a kis picike mostmár teljesen a miénk???Sosem volt féltékeny hál istennek,próbálom öt is ugyanugy szeretni mint azelött!
2010. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy megosztottad,minden jót kívánok további életetekhez!
2010. okt. 9. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit,én is neked,nektek,,,pussz
2010. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 voltam mikor anyáék elváltak,10 mikor összejött mostohafaterommal,14 mikor megszületett a kisöcsém.

Imádnivaló kisbaba volt,most már nagyfiú,9 éves,én vagyok a példakép (bár erre anya nevelte).

10 évesen én már voltam annyira "érett",hogy értettem,hogy anyának is jobb meg nekem is ha olyannal él,akit szeret...öcsém meg becsuszott,de imádnivaló

23/L

2010. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!