Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú 19 éves lány...

16 éves fiú 19 éves lány kapcsolata.A szülők tiltakoznak miért?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok már nem otthon lakok hanem a 19 éves barátnőmnél,emiatt a viszonyom a családdal nem valami fényes

De miért vannak kiakadva rám??

A lánnyal nagyon szeretjük egymást de a szüleim ellnzik ez a kapcsolatot

MIt tegyen hogy Boldogok legyünk de a szülőkkel sem elygek rossz viszonyban??


2008. dec. 29. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

idővel megbekelnek talan, ha latjak, hogy boldogok vagytok.

azert hivd fel oket rendszeresen, latogasd, es probald minden lehetseges modon a tudtukra adni, hogy nem vesztettek el, szereted oket, es ez neked fontos, es belevagtatok a baratnoddel, ha rossz vege lesz, tanulni fogsz belole, de ha nem vagsz bele, sokaig marnad magad, hogy lehetett volna maskepp, de nem lett. és persze tanulsz rendesen!

2008. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Féltenek téged,és szeretnek, mert 16 éves vagy. Igaza van az előttem szólónak, hívvd fel őket, látogasd őket, beszélj velük udvariasan és kedvesen,és ne gorombáskodj velük. Azért ellenezhetik a kapcsolatot,mert idősebb nálad a barátnőd, de majd meg fogják szokni, és beletörődnek. Csak adj nekik egy kis időt. Ha tehetitek, üljetek le beszélgetni, szervezzetek közös programokat, a barátnőd is ott lehet.
2008. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még iskolába jársz, jogosan féltenek, gondolom még nem dolgozol ennyi idősen. Nem a korkülönbség a probléma, szerintem az összeköltözés volt kicsit korai. De ha működik a kapcsolat, akkor később elfogadják a szüleid is. Bizonyits nekik, és magadnak is.
2008. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korai volt az összeköltözés. (Talán kevesebb probléma lenne, ha csak járnátok még mondjuk kb. 2 évig, és utána költöznétek össze.)

A szüleid valószínűleg attól tartanak, hogy a lány elvonja a figyelmedet a tanulástól, illetve a kortársaidra jellemző dolgoktól, és később meg fogod bánni a döntésedet, mert úgy érzed, kihagytad a tizenéves életszakaszt. Esteleg annak veszélye is aggaszthatja őket, hogy a lány teherbe esik - azért a szülőséghez még tényleg fiatalok vagytok.

Gondolom, a lányt is féltik a szülei attól, hogy egy 16 éves srác még nem elé komoly hozzá, és majd a lányuk fájdalmasan csalódni fog.

2008. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként tartom a szüleimmel a kapcsolatot ,és pénzzel is támogtnak csak folyton "piszkálnak" mert eggyüt élünk.

A teherbe eséstől nem kell félniük mert védekezünk :)


és nem hagyom ki a fiatal éveimet rendszeresen járok bulikba stb

2008. dec. 29. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 éves vagyok és lány. Ez a helyzet nekem is tetszene :))) bár én ha már elköltöznék örülnék, hogy egyedül lehetek.


Amikor megláttam a kérdést azt hittem a lány szülei hőbörögnek, hogy fiatal hozzá a fiú.

Nem értem a te szüleidnek mi baja van ezzel. Majd megbékélnek. Legyetek boldogok :)) azért biztosítsd be magad, mert sajnos a legtöbb kapcsolat nem tart örökké. Szüleiddel nem árt jóban lenni, később még szükséged lehet rájuk.

Remélem nem fogod megbánni, hogy ilyen fiatalon lekötötted magad (egyelőre) bulizz ha ahhoz van kedved.

2008. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a konzervatív és szerintem a normális mentalitás azt diktálja, hogy akkor éljen együtt két fél, ha egyik sem tartja ki a másikat, de legfőképp ne a fiú éljen a lány nyakán.
2010. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!