Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok válni! Van egy...

El akarok válni! Van egy lakásom. Amit még jóval házasságunk előtt vett édesanyám éve vagyunk házasok! . A lakás az én nevemen van! Senkivel se közös tulajdon, de párom azt szeretné ha fele az Ővé lenne. Jár neki a fele?

Figyelt kérdés
Már kérdezgettem itt ott azt mondták ebből nem jár neki semmi!
2009. okt. 27. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakás már az esküvö elött megvolt és ezt bizonyitani tudod, akkor az a tied, amit viszont a házasság alatt ráköltöttetek (renoválás, kölcsöntörlesztés) az a része közös. A párodnak csak a házasság alatti érteknövekedés fele jár, más nem.
2009. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Tudom bizonyítani persze hisz ott a papir!Adás vétel!

4 éve vagyunk házasok!

2009. okt. 27. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
legyél nyugodt, abszolút semmi nem jár neki. max. amit az első válaszoló írt (ha költöttetek a lakásra,annak a fele).
2009. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jár neki a lakásod fele. Az első válaszoló jól írta, amit ráköltöttetek az közös. Gondolom azt szeretnéd, hogy költözzön el, így viszont neked kell majd kifizetned őt. A bíróság majd a vagyonmegosztásnál eldönti, hogy a férjednek mennyi jár. Ne hagyd magad, legyél ügyes!
2009. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férj!!Én akarok válni,nem mindig a nők akarnak!
2009. okt. 27. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:

max a szája járhat. nagy ívben röhögd ki a csávót... nem tudom ezt honnan veszi, de nem lehet nagy zseni...


ha az én párom ilyesmit még csak gondolna is, sztem nagyon szépen elküldeném a búsba!!!

mégis mit képzel, hogy azt majd lenyúlja, amiért a szüleid dolgoztak meg??? apám is próbálkozott hasonlóval anno, elegánsan el lett hajtva a piiicsaba...

2009. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A FÉRJ én vagyok mint irtam!!! A nő olyan popsi hülye!
2009. okt. 27. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Tékitízi, akkor is ugyan az vonatkozik Rád, ha Te a férj vagy :)


(A többiek azért gondolták, hogy nő vagy, mert nagyobb számban írnak nők ilyeneket és nem írtad a kérdésed mellé. Akik már a plusz kommented után írtak, szerintem azok sem olvasták még csak utána.)

2009. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!