Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tenne a helyembe?...

Ki mit tenne a helyembe? (Hosszú lett)

Figyelt kérdés

Most anyosoméknál lakunk és van egy 3hónapos kislányunk,az apuka még tanul,jövőre fejezi be a sulit(19 évesek vagyunk).

Adodott egy olyan lehetőség hogy a párom mamájához költözzünk aki állat tenyésztéssel foglalkozik és van egy nagy háza,ahol egyedül él.Ingyen lakhatunk ott,sőt még ruházna és etetne is minket és amit kérünk azt megkapnánk,csak az a feltétele hogy tartsam rendbe a házat,párom segitsen neki a kertbe,és a rezsinek a ránk eső részét mi fizessünk,és még egy autót is venne nekünk meg ha meghal ránkhagyná a házat.És szerintem a mai világba egy hitelmentes ház az nagy kincs,és spórolni is tudunk.Szerintetek?


2010. okt. 11. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Én mennék mint a villám!!!!
2010. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Először is: ebben semmi hosszú nincs:) Másodszor: szerintem ez egy nagyon jó ötlet, párod mamája nagyon aranyos, hogy így akar segíteni nektek:) én biztosan mennék.
2010. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ne menjetek.

Általában idős emberekkel nem jó együtt lakni (tapasztalat). Kezdetben lehet, hogy miden idilli lesz, de később tuti mindenbe bele fog majd kötni, parancsolgatni fog és bele fog szólni az életetekbe.

2010. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Ráadásul egyedül lakik, így ha nem vagytok otthon majd turkálni fog a holmijaitok közt. Gondoljátok meg.
2010. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónak igaza van! Gondolod, hogy mindent el tudsz úgy látni ahogyan ő megszokta/szeretné? Szinte biztosra veszem hogy rövid időn belül elkerülhetetlenné válnak a veszekedések, és hamar megkaphatod te is hogy "te kislányom ne dirigálj, csak egy reklámszatyorral érkeztél ide" Az embernek az önállósága a legnagyobb kincse, a kiszolgáltatottsága a legnagyobb bánata!
2010. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi rosszat feltételezni valakiről akit nem is ismertek...."biztos turkál a holmitokban"..
2010. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Állitólag nem szólna bele az életünkbe,csak elmondaná a véleményét de nem kell megfogadnunk. Párom menne és én is hajlok rá csak igazából még nem is ismerem,alig találkoztam vele és beszélni mégkevesebbet beszéltem vele,csak annyira ismerem,amit meséltek róla.
2010. okt. 11. 12:28
 8/15 A kérdező kommentje:

12:25-nek

Nem lesz nehéz rendet tartani nála mert eddig nem nagyon volt nagy rend és tisztaság nála és ígéretét tette hogy ha odaköltözünk ő is figyelni fog a rendre,és már azt is letisztáztuk hogy ha oda költözünk és ha nem stimmelnek a dolgok bármikor elköltözhetünk,ő meg fogja érteni.

2010. okt. 11. 12:32
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát a párod tudja milyen a nagyanyja. Én pl. az egyik nagyanyámhoz mennék mint a sicc, a másikhoz, meg vasvillával se kergetne senki. Szeretem őt is, de élni vele azt nem lehetne. Ha nem jön be, még mindig visszamehettek nem?
2010. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szólna bele,csak elmondaná a véleményét."

Hát kb ugyanaz a kettő. Akkor mondunk véleményt,ha kérik.Nekem ez kicsit gyanús,én meggondolnám kétszer is.Vagy többször.

2010. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!