Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szerepet játszik?

Más is szerepet játszik?

Figyelt kérdés
Elfogok menni esküvőre, de nem azért mert annyira érdekelne, hanem mert könnyebb egyszer kibírni egy esküvő, illetve néhány családlátogatást mint a folyamatos hisztit amiért nem voltam. Szóval le tudom a nővérem esküvőjét akivel amúgy nem is beszélek, álarc fel és elviselem. Inkább ez mint az utánna való akár évekig tartó hisztit hallgatni, amúgy a hátam közepére nem kívánom az egészet. 23/f
2023. jún. 8. 02:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én növesztettem annyi tököt és gerincet, hogy megmondom kerek-perec, ha valamihez nincs kedvem és nem jópofizok senkivel, akivel rossz a viszonyom, mert minek? Egy számomra antipatikus vagy egyenesen utált emberrel való kapcsolatra nincs szükség az életemben. Akkor sem, ha rokon.
2023. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzd be, hogy beteg vagy
2023. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 NTBS ***** válasza:
55%
Sokaknál előfordul.
2023. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Minek mennék...? Eszembe nem lenne.
2023. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kapcsolatban vagy nővéreddel, családoddal.. ha működnek az alapvető dolgok hogy legalább elmentek egymás fontosabb eseményeire, akkor ezt is kibírod. De ha például nem lennél köszönőviszonyban se velük akkor biztosan nem mennék.
2023. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A szüleim támogatóak szóval nem akarom ilyennel megsérteni anyámat, ennyi.
2023. jún. 8. 17:53
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyádat miért sértenéd meg ezzel? Nem anyád esküvője! Ha anyád meg annyit nem ért, hogy "bocsi, anya, de a Marcsával 62 éve nem beszéltem egy szót se, nem megyek az esküvőjére", akkor kár anyád miatt törni magad.
2023. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Anyádat nem sérted meg vele. Nem az ő esküvője. Ő csak menjen el a nagylánya esküvőjére, neked attól még nem kell.
2023. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!