Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetlen introvertált lennék...

Egyetlen introvertált lennék a családban?

Figyelt kérdés
Ameddig vissza tudok emlékezni magamnak való voltam, míg más gyerek az első napon összeszokott a többivel én annyira nem. Sokszor be sem tudtam illeszkedni, aztán tudjuk az mivel jár. Már a munkahelyeimen megtanultam beilleszkedni, kedvelnek is az emberek és nincs konfliktusom, de szoros kapcsolatom sincs senkivel. Szerencsére jelenleg egyedül levős pozícióban vagyok, különben leszívna a hosszas szociális élet. Mindig időszakosan egy tartós barátságom volt meg egy két haver, vagy semmi. Igazából így is jó úgy is jó, jelenleg nincsenek barátaim. A nővérem az ellentétem, ő az a extrovertált buli mániás tipús aki társsaság nélkül nem bír létezni. Anyám is igényli hogy társsaságba járjon, apám népszerű és beszédes a munkahelyen, a családom minden tagjának volt már több kapcsolata, én nem törekedtem rá hogy legyen, el sem tudom képzelni. Pontosan ezért is költöztem el, hogy egyedül lehessek, amúgy sem bírtam már elviselni őket. Az életem munkából, edzésből és kockulásból áll. 23/f
2023. jún. 13. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra így jó akkor nincs ezzel gond.
2023. jún. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Lehet. Ezzel a kérdéssel most mit szerettél volna?
2023. jún. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Az nem lehet, hogy te csúnyább vagy, mint a legtöbb családtagod és ezért rosszabbul is bántak és kevesebbet foglalkoztak veled tudat alatt az emberek már kiskorodtól kezdve (mind a családod, mind különböző közösségekben) és ez kijött aztán a szocializációdban és a személyiségedben is? Ez egy nagyon alul értékelt dolog, amin az emberek jobban elgondolkodhatnának.
2023. jún. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A korral egyébként ez eltolódik mindenkinél magához képest egy extrovertáltabb irányba.
2023. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!