Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyformán szereted a férjed/fe...

Egyformán szereted a férjed/feleséged és a gyereked?

Figyelt kérdés

Úgy érzem én 1formán szeretem őket. Mindig az adott helyzet határozza meg, hogy melyikük javára döntök (pl. ha egyikük beteg, problémája van, stb.).


Mióta a lányunk megszületett a férjem teljesen másképp viszonyul hozzám. A gyerek felé van csak önzetlen szeretete. Képes komoly döntéseket is a 10 éves gyerekkel megbeszélni, és engem kihagyni...Nemrég a lányunk kapott egy új telefont(nem romlott el a régi), úgyhogy arra, hogy nekem is legyen autóm évek óta gyűjtünk....


Néha szeretnék programot kettesben is, mert eléggé távolodunk el egymástól, de a lányunk nélkül egy fagyizóig nem hajlandó eljönni, viszont apa-lánya nyaralásra szükség van évente többször is, amikor engem itthon hagynak.


A hétköznapokon ugyanannyit dolgozunk (napi 8 óra,iskola időben) , szóval nem arról van szó, hogy alig látják egymást.


Próbáltam már sokszor beszélni vele, amire mindig az a válasz, hogy: Milyen anya vagy, sajnálod a saját gyerekedtől? vagy Te ezt nem értheted meg, mert veled senki nem foglalkozott gyerekként...



Igen, felmegy bennem a pumpa, hogy a 10 éves gyereknek drágább telefonja van, mint nekem... Hogy itthon ülök a nyáron, mert közös nyaralásra már nem jut pénz...stb.



Teljesen feleslegesnek érzem magam. Nem vagyok boldog egyáltalán. A 40 nm-es panelünkön hitel van, válásnál mindketten szívnánk, mert a fél lakás árából nem tudnánk mit venni...A lányomat se szeretném elveszteni. :(



2023. jún. 14. 00:34
1 2 3 4
 11/36 Appassionato2022 ***** válasza:
90%
Nekem is azonmal az a gondolat villant be, amire 9 celoz az utolso bekezdesben. Erre oda kell figyelned.
2023. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%

Úgy tűnik te csak arra kellettél, hogy gyereket szülj neki.

Ha a válás nem is lehetséges, azért próbálj meg élni. Ne pazarold el az egész életedet a férjed miatt.

Nem kell a férjedre alapozni. Gondolom dolgozol. Vegyél használt telót, hardveraprón szoktak jók lenni olcsón, vagy szolgáltatótól lehet kihozni havi részletre.

Nyaralni meg gyűjtsd a pénzt és menj magadba/barátokkal/szülőkkel. Az is valami ha mondjuk elmégy strandolni magadban a helyi gyógyfürdőbe. Jobb mint otthon ülni. Érezd jól magad.



Előbb utóbb mondjuk jobb lenne elválni, és bepasizni, élni az életedet. Ha a férjed mellett teszed akkor nyilván te leszel a sz4r. A gyereket ellened neveli majd. Össze vannak cuppanva, elkényezteti, nem lesz nehéz dolga, valljuk be..Apa a sztár.

2023. jún. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
18%
Itt olyan könnyen "válás" tanácsadóknak mondom - persze a kérdezeőnek is, hogy mindent meg kell próbálni, hogy együtt maradjatok. A válás iszonyat fájdalommal, sorsok megpecsételődésével jár. A következő nem biztos, hogy jobb lesz. Szóval beszéljétek egymással, tegyétek meg mindent, mielőtt rossz döntést hoztok. A kommunikáció segíthet és az is ha ráébreszted kicsit a férjed, hogy nem helyes a hozzáállása
2023. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is az jutott eszembe, amit a #9-es valaszolo irt az utolso bekezdesben.
2023. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%

13-as, ha a kérdező férje egy fűszálat se fog keresztbe tenni, mert neki jó így, akkor mi mást lehet tenni?

A 9-es kommentemben felsoroltam több alternatívát is, és legutolsó helyen a válást.


A többieknek pedig... Eh, elég aggasztó ez így. Talán azért is érdemes volna egy szakember, mert ők könnyebben kiszúrják a deformitásokat.


Kérdező, remélem válaszolni fogsz.

Milyen gyakran ölelgeti, puszilgatja és hasonlók?

2023. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
98%

Egyszerűen arról van szó, hogy te csak egy inkubátornak kellettél, és ennyi.


Amíg nem volt gyerek, persze, szeret, etc, hogy szüljél, aztán azóta meg le se szr.


Őszinte leszek veled: én ezt a fajta lenézést 2 évig nem viseltem volna el, és otthagytam volna őt a ...csába.

2023. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
98%

13-as, akkor mit javasolsz egy olyan nőnek, akinek a férje SZRIK a fejére már 10 éve???

Ti meg olyan könnyen odab.szkodjátok, a "javíccsuk meg a kapcsolatot" - bullshitet, hogy az félelmetes, közben meg életetekben nem voltatok olyan kapcsolatban, ahol NEM lehet mit megjavítani, mert a másik fél mereven elzárkózik a változástól.


Ilyen esetben el kell válni a francba, a gyerek megszokja, de így meg mit lát? Hogy ilyen egy egészséges házasság, ahol a nőt magasról letojják.

2023. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
92%

Nem egyformán. A gyerekünket szeretem, imádom, teljes mértékben felelősek vagyunk érte. A férjembe szerelmes vagyok, és felnőtt önálló ember. Nem lehet összehasonlítani a kettőt.

De nyilván egyiküket sem szeretem jobban a másiknál, csak máshogy.

2023. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem szeret.
2023. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

En csak irkalok ide, nem kell valaszolnod, se semmit kiteregetned még nevtelenul se.

Tehat a ferjed jobban keres mint te es ezek szerint a gyerek uj telefonjat es a gyerekkel kozos kettesben valo nyaralasat ő tudja fizetni. Ha igy van akkor ez elegge hatranyba helyez teged olyan szempontbol, hogy legegyszerubben elerheto elso celod az lehetne ennek a helyztenek a rendezeseben HA

1. kijelentened, akkor most te is kettesben elmesz a lanyoddal anya-lanya kikapcsolpdasra.

Ugyanis amelyik apuka ennyira ra van fuggve a lanyara, annak csak az az egyetlen egy erv lesz ütős, ha ugyanolyan gondolatmenet alapjan adod el a te es a lanyod nyaralasat.


Ezert ez esetetekben .pst hamarabb .egvalosithato egy kis nyomulassal, mint az hogy kettesben a.ferjeddel vagy kozosen 3-asban menjetek el nyaralni.

Ha sikerülne mihamarabb elmennetek legalabb 3 napra a lanyoddal, akkor eselyed lehetne ezekre:

1. valamit megtudsz a lanyodtol/rol, hogy miert is olyan fontos a ferjednek hogy ok kettesben vonuljanak el teged kihagyva mindenbol

2. a ferjed megtapasztalhatja, hogy nem is olyan buli ha a lanya es te elvonultok es o marad egyedul (azaz talan rajon magatol nem olyan jofejseg veled szemben az evi tobbszori apa-lanya nyaralas)

3. ha bevalik es a ferjeddel nem is rendezodik kesobb se semmi, a lanyod rajon az anya-lanya nyaralgatas is egy klassz dolog es kerni fogja:-).



Egyebkent meg az en volt ferjem is a lanyunk szuletesetol kezdve teljesen rakattant a gyerekre...jelenleg is es a tiedhez hasonlo korban van amolyan mini felesegkent funkcional neki a lanyunk. Ez borzaszto gaz. Amikor kisebb volt a lanyunk a rokonai szoltak nekem, hogy betegesnek erzik a volt ferjem viselkedeset (.indent a gyerekert, o a ks kiralyno, felnottkent kezeli stb.)

Sajnos ha a ferjed ilyen lanyos apuka, akkor ugyse fogja még egy pszichologus se belattatno vele, higy amit csinal az nem nor.alis.


A telefonon nem rugoznek. Azt engedd el.

A jovore kellene kpnce tralni a valtpztatasra.

Peldaul nehany gyermeteg de sokaknal.bevalt modszer: igenis vind be te is a gyereket a nyaralas es annak anyagi vonzatanak a kiszamitasaba es annak a megtervezesebe, hogyan szeditek ossze kozosen a penzt. Pl nagy befottesuveg amibe mindenki bevetel aranyosan tesz vagy karos szokasok, csunya szavak hasznalatakor vagy minden apropenzt vagy eladott nem.kelo gyerekjatek kinott ruha stb. Es akkor augusztus vegen lehet menni nyaralni. Vagy hamarabb is. Egy 10 eves mar tud osszeadni, kivonni el lehet beszelgetni a szamlakrol, fizetesekrol egy havi elelmiszer koltesrol es a telefonkeszulekek ararol is...meg az elofizetesekrol.


Ferjeddel csak te tudhatod milyen aaszexualis eletetek es miert nincs kettesben programotok, miert van eltabolodas. Siman lehet hogy van valakije. De ezen se keseregj.

Vannak baratnoid?

Menj veluk programozni. Hatha adnak jo tanacsokat vagy kiderul ok is voltak hasonlo helyzetben.

Vannak nagyszulok?

Beszelj veluk, hogy a lanykdat vigyek el hetvegere "nyaralni", mert te titkos randit szerveztel a ferjednek magaddal:-).

Mert elvileg az apukak nem hiszem hogy a nagyszuloket kigolyoznak es igy kenytelen lenne veled kettesben tolteni 2 napot

2023. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!