Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyformán szereted a férjed/fe...

Egyformán szereted a férjed/feleséged és a gyereked?

Figyelt kérdés

Úgy érzem én 1formán szeretem őket. Mindig az adott helyzet határozza meg, hogy melyikük javára döntök (pl. ha egyikük beteg, problémája van, stb.).


Mióta a lányunk megszületett a férjem teljesen másképp viszonyul hozzám. A gyerek felé van csak önzetlen szeretete. Képes komoly döntéseket is a 10 éves gyerekkel megbeszélni, és engem kihagyni...Nemrég a lányunk kapott egy új telefont(nem romlott el a régi), úgyhogy arra, hogy nekem is legyen autóm évek óta gyűjtünk....


Néha szeretnék programot kettesben is, mert eléggé távolodunk el egymástól, de a lányunk nélkül egy fagyizóig nem hajlandó eljönni, viszont apa-lánya nyaralásra szükség van évente többször is, amikor engem itthon hagynak.


A hétköznapokon ugyanannyit dolgozunk (napi 8 óra,iskola időben) , szóval nem arról van szó, hogy alig látják egymást.


Próbáltam már sokszor beszélni vele, amire mindig az a válasz, hogy: Milyen anya vagy, sajnálod a saját gyerekedtől? vagy Te ezt nem értheted meg, mert veled senki nem foglalkozott gyerekként...



Igen, felmegy bennem a pumpa, hogy a 10 éves gyereknek drágább telefonja van, mint nekem... Hogy itthon ülök a nyáron, mert közös nyaralásra már nem jut pénz...stb.



Teljesen feleslegesnek érzem magam. Nem vagyok boldog egyáltalán. A 40 nm-es panelünkön hitel van, válásnál mindketten szívnánk, mert a fél lakás árából nem tudnánk mit venni...A lányomat se szeretném elveszteni. :(



2023. jún. 14. 00:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az az ötletem ami a 9-nek a hozzászólása végén sajnos..

Apuka biztos hogy agybeteg ezzel a bántalmazó hozzáállással feléd, onnan meg már csak egy lépés az egyéb dolgok.

2023. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a legnagyobb gond, hogy a gyerek iszonyatosan sérül benne. Semelyik gyereknek nem szabadna megtapasztalni, hogy ekkora feszültség és széthúzás van a szülei között, hogy már nyaralni is csak külön mennek.

Meg mi az, hogy egy 10 évessel beszél meg az apja nagy döntéseket? Ez egy gyereknek túl nagy teher. Nem szabadna ezzel terhelni. Gondolom, az sem esik neki túl jól, hogy az anyját otthon hagyják minden egyes alkalommal, amikor ők programoznak.

Most lehet az anyagiakkal jönni, de ebbe tönkremegy mindenki (főleg a gyerek, meg te).

Ez a gyerek olyan szerepbe van kényszerítve, ami nem természetes egy 10 évesnek, és olyan példát lát, ami az egész életére kihat. Biztosan nem törődnék bele ebbe az életbe, már csak a gyerek miatt sem.

2023. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a férjed beteg, a lányod pedig veszélyben van. Nem viccelek. Állj már a sarkadra.
2023. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz erről vele? Egyes szám első személyben, nem támadólag.
2023. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
0%

Azoknak akik rögtön pedofilt kiáltanak a kérdező néhány sorából, rohadjanak meg.


A pali szeret időt tölteni a (saját!) gyerekével, ezzel mi a baj?? Miért nem tudjátok feldolgozni, hogy a férfiak is szeretnek időt tölteni gyerekekkel? Ebben mi az olyan rohadt szokatlan? Én is most egy nehéz munkahét után nagyon örültem, hogy el tudtam tölteni egy kis időt az unokaöccséimmel.


Képzeljétek, most ti vagytok a szexisták.


Azok meg akik rögtön válással dobáloznak, gondoljanak bele milyen hatással lehet ez egy gyerekre.


A legjobb tanácsom az, hogy próbáljátok megbeszélni a dolgokat. Elképzelhető, hogy vannak ellenérzései, amit eddig nem osztott meg. De ugyanúgy elképzelhető, hogy neked is vannak viselkedésmintáid, amik ezeket az ellenérzéseket okozzák. Beszéljétek meg.

2023. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, ha csak a gyerekkel akarna időt tölteni, nem menne külön nyaralgatni.
2023. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!