Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a férjem...

Mit tegyek hogy a férjem ritkábban menjen a szüleihez? Naponta 3X bemegy, csak úgy. Van gyerekünk, egyébként jol megvagyunk. De kiakaszt.

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
"Drágám, miért látogatod meg naponta többször is a szüleidet? Valami baj van?"
2010. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Mi az, amit ott megkap és nálad nem? Mert mi másért menne, ha nem beszélgetni, kajálni, vagy hogy kicsit csak lógassa a lábát, szóval szerinted otthon elégedett mindennel?
2010. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Most ez miért baj hogy látogatja a szüleit? Biztos menekül otthonról vagy nemtom.

Egyébként a "jól megvagyunk" nem egyenlő a "boldogok vagyunk"-kal...

2010. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ne tegyél semmit,fogadd el.Manapság már szinte ritkaságszámba megy,ha valaki jó kapcsolatot ápol a szüleivel,valószínűleg ezért megy.Jól érzi magát,beszélget...nem is értem.

Nem lehetséges,hogy a szüleit nem szereted és csak azért zavar ez a dolog?

2010. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy anyunál még mindig ő a kis herceg, és otthon nem kapja meg azt a királyi bánásmódot, ami egyébként nem jár neki?
2010. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem értem,hogy ezzel mi a gond? De tényleg! Ha nincs köztetek konfliktus, nem uszítják mondjuk a szülők, téged nem szidnak stb. akkor miért baj,hogy bemegy. Tojnám én le,hogy hányszor megy be, ha ez nincs hatással a mi kapcsolatunkra!
2010. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Mi nem tudjuk. Nálunk is volt ilyen gond, megbeszéltük, h engem zavar, azota csak heti 2x megy általában.
2010. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Komolyan irigyellek, hogy ilyen gondjaid vannak!

És lehet, hogy Te is irigy vagy, hogy a Te szüleid nincsenek a közeledben(?)

2010. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát valami hiányzik neki, az biztos.

az én párom csak heti 1x megy anyujához, néha hétközben is összefutnak, de csak kb fél órára.

egyáltalán nem zavar, én is szoktam anyummal együtt tölteni egy napot, mert ez így normális.


kérdezd meg, h mit csinál a szülőknél, mi az a gond, amit veled nem tud megbeszélni?

2010. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a 3 a "pótreggeli","pótebéd", "pótvacsora"... :)
2010. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!