Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az h nem szokott gyakran...

Az h nem szokott gyakran meghívni vacsizni, és nem hívogat naponta, ugye nem jelenti azt h nem szeret?

Figyelt kérdés

Szóval nem költ rám vagyonokat, viszont sok időt tudunk együtt tölteni. Nem igazán zavar, csak amior hallom h most ide vitt, most ods vitt, akkor felmerül bennem.

(szóval ezen nem múlik semmi, csak kíváncsi vagyok, h ez máshol is így van e?)


2011. szept. 26. 11:36
1 2
 1/17 MarySue ***** válasza:
95%

Hát figyu, én 4 éve vagyok együtt a barátommal, ez idő alatt soha nem mentünk el kettesben vacsorázni.

Kb 5x vitt el moziba. Az elején kaptam tőle 4-5 alkalommal virágot.

De jól megvagyunk a mai napig, egy percig nem merül fel bennem az, hogy nem szeret. Persze jól esnének nekem is ezek a dolgok, de nem az anyagiak határozzák meg a kapcsolatotokat!

2011. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
amikor nemkeres elvan a dolgával és dolgozik keresi a pééénzt :) lehet attól valakit nagyon szeretni hogy nem hívogatom folyton...
2011. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Én 2 és fél éve vagyok együtt a barátommal. Étteremben eddig csak 2 - szer voltunk, akkor is az évfordulónk miatt. Nem költ rám ő sem vagyonokat, de azért mert neki sincs túl sok pénze. De ha együtt vagyunk mindig vesz apróságokat nekem, meg főz, ha beülünk valahova barátokkal, akkor ő vesz nekem inni, stb. Barátnőimtől sokszor hallom, hogy ide-oda viszi őket a párjuk, ruhákat kapnak stb. Nekem ez nem hiányzik, mert tudom hogy nem telik ilyesmire. Évente el szoktunk menni szállodába egy hétvégére. Ha nem találkozunk mondjuk 1 hétig, van hogy egy nap kimarad amikor nem beszélünk telefonon. Szerintem ezen nem múlik. 20L
2011. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó hogy mások is vannak így :)
2011. szept. 26. 11:51
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Akkor idegesíthetne a kérdés, ha tudnád/hallanád erről a srácról, hogy a volt csaját mennyi helyre vitte. (Most a barinőm a volt pasimmal jár, és mindig hallom hol voltak- nos, engem sehova sem vitt, még a boltban egy csokit is kifizettetett velem külön)

Szóval lehet a pasi alapból ilyen, vagy nem engedheti meg magának, vagy nem akarja a kapcsolat elején (amíg nem biztos az érzelmi háttérben) elsütni az ilyen kis meglepetéseket.

Én mindig a gáláns fiúkat szerettem, tehát mindig elvártam, hogy vigyel el egy várhoz kirándulni, vagy épp kapjak egy cipőt. Persze én ezt mindig viszonoztam olyan dolgokkal, amik nem megfizethetőek (és itt nem a szexre gondolok, mert az nem szabad, hogy ellenérték legyen egy cipőért, hanem sütöttöm a kedvencét, főztem rá, vagy csak úgy vettem neki valami klassz felsőt, stb.).

2011. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Én már együtt élek a párommal, de nem sűrűn visz el sehova. Mostani erdei kirándulásra is alig bírtam rávenni, de Ő ott is csak ült én meg menjek egyedül sétálni. Most nyáron Ő álma volt Görögországba menni, hát elmentünk, de amúgy sehova sem mentünk. Nekem legalábbis kevés az, hogy kéthavonta eljön velem valahova... Mind1. De ettől még szeret.

5 éve vagyunk együtt és Görögországon kívül csak itt helyben voltunk együtt bárhol is. :(

23/N

2011. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk sincs pénzünk étteremre, még nem is voltunk, nem hogy amíg csak jártunk, hanem a lassan már három éves együttélés alatt sem.

Viszont, ha nem tudtunk együtt lenni napokig, akkor olyan soha nem volt, hogy naponta legalább egyszer fel ne hívtuk volna egymást, annyira hiányoztunk egymásnak.

De lehet, hogy neki nagyobb igénye van az egyedüllétre, vagy drága a telefon, vagy csak sok a dolga. Úgyhogy ez sem jelenti azt, hogy nem szeretne.

2011. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, miért nem - ha azért, mert anyagilag nem teheti meg, és másokra sem költ, akkor nyilván érthető, és semmi gond.


DE ha mondjuk jól keres, tele van pénzzel és mindenre költ, csak rád illetve közös programokra nem, azért azon érdemes elgondolkodni. Ugyanígy, ha másokkal bőkezű (pl. barátait meghívja), csak rád illetve kettőtökre sajnálja, szintén.


Nem telefonál naponta - ez is más, ha nem teheti meg (de akkor miért nem használtok skype-ot), vagy megtehetné, de nem érdekled.

Mi naponta többször beszélünk (rövid ideig), így is, hogy minden nap találkozunk.

2011. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod meg te valahová vacsizni egyet?!
2011. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert én vagyok a nő. Inkább főzök neki.
2011. szept. 26. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!