Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyit beszéltek...

Lányok, ti mennyit beszéltek anyukátokkal, naponta?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, külön élek és nincs kedvem beszélni vele, mert csak panaszkodik és lehangol :(
2011. szept. 18. 22:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
én szinte naponta, olyan 10-15 percet, de én anyum pozitív és jófej :D
2011. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Te se viszed túlzásba..xD
2011. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb kétnaponta megyek hozzájuk, akkor mind a kettőjükkel beszélgetünk a férjemmel. Amúgy meg telefonon, ha nem megyünk, de akkor apróságokról, ki mit főzött, mit csinál, ilyesmi.

De ő nem az a lehangoló fajta személyiség, épp ellenkezőleg, ő vígasztal mindig, ha borulátó vagyok.

2011. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
hát.. ha hétvégente hazamegyek, amúgy max hetente 1-2x telózunk, de akkor is csak ha van valami "ügy"..csevegni nem szoktam és nem is akarok.
2011. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 ava87 ***** válasza:
Naponta nem tudom, de hetente kb. 4-5 alkalommal telefonon, és legalább egyszer személyesen is. Szeretek anyukámmal beszélgetni, mert jófej, el lehet neki mesélni mindent, és ő is mindenfélét elmesél. Inkább néha ő szokott engem lekoptatni, amikor olyanokkal hívom fel, hogy hallottam egy fárasztó viccet :D Legalább is, ha siet, vagy dolga van, akkor ő szokta mondani, hogy legyek olyan kedves, és olyanokat fárasszak, akik jobban ráérnek :)
2011. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön élek, és csak skypen tudunk csevegni, naponta fél - 1 órát szoktunk beszélgetni webkamerásan :)
2011. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, az emberemmel élek, és néha fél órákat dumálok anyummal, ha épp ráér. szerencsére ingyen hívjuk egymást :)

az élet nagy kérdései, filozofikus gondolatok, észrevételek, meglátások az emberekkel, a világgal kapcsolatban., új élmények, egy kis puffogás néha :)

lelki és párkapcsolati tanácsadás, életvezetési intelmek.


imádok vele beszélgetni. ismer, szeret, mindig meghallgat :)

szóval ha összesítjük akkor átlag 30-45 perc egy nap, de vannak vis major esetek. sosem érzem tehernek, vagy ha mégis rosszkor hív, akkor lerázom és visszahívom jókor. :)

2011. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
38 éves vagyok,és ha jól emlékszem 25 éves koromban beszélgettünk utoljára..Azóta nem is láttuk egymást,de ez így van jól..Engem magasról nem érdekel hogy mi van vele,de ez az érzés kölcsönös..De nem csak én a nővérem,a húgom,és a bátyám sem beszélt vele,már vagy 15-20 éve..
2011. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is így voltam anyummal, de amúgy sokat nevettünk együtt, jól éreztük magunkat. Bár soha ne éreztem volna, hogy épp nincs kedvem beszélgetni vele. Még sokkal többet beszélgetnék vele ha visszafordíthatnám az idő kerekét. Ő 47, én 25 éves voltam amikor meghalt.
2011. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%

23:16-os!

Én az ilyen eseteket csak sajnálni tudom:((

2011. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!