Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben illene szólnom...

Ilyen esetben illene szólnom a tesóm barátnőjének, hogy álmai pasijának már van több gyereke is vagy asszisztálnom kellene a családomnak?

Figyelt kérdés
A csaj a végtelenségig naiv mint az elődei is. Most mutatta be nekünk a tesóm és végighallgathattam az áradozását, hogy milyen szerencsés, mindig ilyen társra vágyott, júliusban összeköltöznek, esküvőt és babát terveznek... Azt hittem elhányom magam. A tesóm természetesen most még lovagias és figyelmes, de ezt már ismerem, a + tesztnél dobbantani fog. Szivem szerint lerángatnam a csajt a rózsaszín ködből, de család szerint nekem ebbe nincs jogom beleszólni, meg én csak irígy vagyok (?), hogy milyen kapós a tesóm stb. Én ezt nem értem. Igen, kései gyerek, fiú, de akkor is gusztustalan. Tényleg ennyire szemellenzősnek kellene nekem is lenni, mert a testvérem?
2023. jún. 23. 13:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Mennyi az a több gyerek? És hány nőtől?
2023. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
7%
Öszintén szólva, ha egy nö nem foglalkozik a védekezéssel, akkor nem igazán zavarja,ha terhes lesz.
2023. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Hát én szólnék.Azért az durva,ha valaki nem beszél a saját gyerekeiről a társának,föleg,ha te tudod,hogy őt is ott fogja hagyni egyedül a sz@rban a gyerekkel ha lesz.
2023. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2 gyerek 2 anyától +1 (ő még a gimis baratnőtől, lemondtak róla, örökbe adták). Több is lett volna, de ott a barátnők még időben léptek. Nem tartja a gyerekekkel a kapcsolatot, a gyerektartást a szüleink utalják.

Sajnos a tesóm mintha ezt élvezné vagy nem is tudom. Szigorúan mindig albérletbe költöznek össze, mondván gyerekkel kicsi lenne a lakása, inkább kiadja addig. Megkéri a kezüket, volt amikor már az időpont is meg volt a polgárira, összejött a gyerek és a tesóm már költözött is. Nem tudom, hogy ebben mi a jó neki.

2023. jún. 23. 14:22
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Én is szólnék azt hiszem, de készülj fel, hogy a barátnő vagy azt vágja a fejedhez, hogy hazudsz, vagy ha el is hiszi, jobban fog gyűlölni, mint a tesódat...
2023. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk a nőknél is van baj az emeleten ha pár hónapos kapcsolatba gyereket vállalnak valakivel
2023. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem pár hónapos kapcsolatai vannak, volt akivel 3 évig éltek együtt, de átlagban mondjuk a 1,5-2 év az átlag. A 3 évesnél már én is azt hittem, hogy megváltozott, szervezték az esküvőt, utána meg egy hétvege alatt visszacuccolt a lakásába, hogy mégsem működik a kapcsolat.

Próbálok kimaradni a dolgaiból, mert volt exe, aki nálunk verte a kaput, meg ordibált családostól, nem hiányzik ez nekünk. Most sem számitottam erre a bemutatásra, sőt igazából a tesómra se, mert nem szokott a gyerekeim szülinapján megjelenni, nem tudom, most mi lelte.

2023. jún. 23. 14:42
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem túl gerinces de rá lehet írni kamu facebookkal és át lehet küldeni az exek elérhetőségét.


Ha meg akarod a feszkót akkor a testvéreddel dumálj erről, hogy te ehhez nem asszisztálsz amíg nem beszél a csajának az exeiről.

2023. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem maximum annyit mondj a csajnak, hogy mielőtt ilyen komolyan tervez a tesóddal ismerje meg. Aztán uszítsd rá pár exét, hogy meséljék el neki ezeket a sztorikat :D
2023. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
99%

Hát ha én lennék a tesód nője, marhára hálás lennék, ha figyelmeztetne valaki, és nem szívnám meg, plusz nem menne el az időm, ami évekig is terjedhet.

Szóval én segítenék neki. Valaki írta a kamu profilt, ez is jó ötlet, ha ezt találod jobbnak. Aztán ha nem kér belőle, akkor legyen az ő baja.

2023. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!