Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben illene szólnom...

Ilyen esetben illene szólnom a tesóm barátnőjének, hogy álmai pasijának már van több gyereke is vagy asszisztálnom kellene a családomnak?

Figyelt kérdés
A csaj a végtelenségig naiv mint az elődei is. Most mutatta be nekünk a tesóm és végighallgathattam az áradozását, hogy milyen szerencsés, mindig ilyen társra vágyott, júliusban összeköltöznek, esküvőt és babát terveznek... Azt hittem elhányom magam. A tesóm természetesen most még lovagias és figyelmes, de ezt már ismerem, a + tesztnél dobbantani fog. Szivem szerint lerángatnam a csajt a rózsaszín ködből, de család szerint nekem ebbe nincs jogom beleszólni, meg én csak irígy vagyok (?), hogy milyen kapós a tesóm stb. Én ezt nem értem. Igen, kései gyerek, fiú, de akkor is gusztustalan. Tényleg ennyire szemellenzősnek kellene nekem is lenni, mert a testvérem?
2023. jún. 23. 13:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%
Számomra rejtélyes, hogy mi a titka az ilyen fiúknak, férfiaknak. Kb hármat ismerek személyesen, akik hasonlók a testvéredhez. Kb 3-4nőtől van gyerekük. S pikk pakk. Semmi évekig várunk stb... . Azon felül nem is pénzesek.
2023. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
98%
Szóld el magad véletlenül. És ha a csaj helyében lennék, nagyon hálás lennék neked, de nem mindenki van így.
2023. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
98%
"bűnösök közt cinkos aki néma"- hogy költői legyek. Szólj, szólj mindenképp.Csak nem néznéd végig páholyból, hogy szerencsétlen átcseszett csaj az orrod előtt rontja el végérvényesen az életét?? Akár névtelenül is,de szólj neki.
2023. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
98%
Én is örülnék a csaj helyében ha figyelmeztetnél rá. Lehet nem mindenki reagálja ezt le de én pozitívan venném, hogy legalább ezt is tudom és elmondtad, nem pedig akkor kell megtudni amikor már nyakig benne lennénk.
2023. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó vagyok, amúgy nekem volt anno egy három éves kapcsolatom. Sosem tudtam miért ellenzi annyira a családom , aztán mikor szét mentünk elmondtak nekem mindent a múltjáról de hogy én szerelmes voltam és hiába beszéltek volna nekem. Na akkor úgy lebsztam őket, hogy miért nem mondták ezt el nekem időben akkor és tök máshogy alakult volna az életem akkor.
2023. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként én családi rendezvényen pár ital után simán benyögtem az uncsitesóm aktuális csajának, hogy nem ő az egyedüli :D
2023. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
96%
A családod amúgy miért falaz a tesódnak? Nem is cseszik le, hogy hülyére veszi a lányt?
2023. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%
A családod is érdekes..én megpróbalnám valahogy jelezni neki, nem izgatna mit szól a család. De nem biztos hogy elhiszi a csaj, főleg ha nagy a rózsaszín köd. Valszeg te leszel a mumus.
2023. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
80%

Elég rohadékok a szüleid is.

Én írnék neki facebookon, akár álprofilról is.

2023. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
98%
1-es vagyok. Tehát három gyerek, ebből egy örökbe adva, és a többire sem kíváncsi. Ez így tényleg gáz. Ha én lennék a barátnő, örülnék neki, ha valaki őszinte lenne hozzám, ha már a kedves párom "elfelejtette" megemlíteni ezt a kis "apróságot".
2023. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!