Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, Ti megengednétek,...

Szülők, Ti megengednétek, hogy a 15 éves lányotok a barátjával elmenjen annak a barátjához?

Figyelt kérdés

Szóval én 15, barátom 18. Szüleim kb 4 éve ismerik, 1,5 éve együtt vagyunk (bár szakítottunk 3 hónapra nyáron sajnos..). Szeretnénk elmenni barátom barátaihoz, de mivel én messze lakok tőlük, meg hát elég veszélyes környéken át kéne hazajönnöm, ezért ott kéne aludnom.

Mit szólnátok ehhez?


15/L


2010. okt. 12. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
47%
vár az ovi...
2010. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy, mint téged. Semmivel sem vagy különb nálam.
2010. okt. 12. 21:27
 53/63 A kérdező kommentje:
És ha engem ennyire vár az ovi, téged szerint még jobban, te magyarok szégyene. Magyar létedre nem tudsz magyarul helyesen írni?
2010. okt. 12. 21:28
 54/63 anonim ***** válasza:
60%
Kedves leányzó, csak egyetlen kérdésre válaszolj: miért olyan elképzelhetetlenül és felfoghatatlanul nehéz megérteni, hogy 15 évesen a felnőttek szenében te csak egy gyerek vagy?
2010. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

Ti nem voltatok "gyerekek"?

Miért nem lehetett normálisan, legyerekezés nélkül válaszolni? Ti nem ismertek engem, fogalmatok sincs, hogy már 12 évesen miken mentem keresztül, hogy én mennyire vagyok felelősségteljes...

És nem írtam volna, hogy 15 vagyok, szerintem ti se néztétek volna ki belőlem. Úgy, ahogy mások se teszik. Akár személyesen, akár neten keresztül.

2010. okt. 12. 21:42
 56/63 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg nem néztem volna ki belőled, hogy 15 éves vagy, mert épp úgy írsz, ahogy egy 12-13 éves hisztis-duzzogós 12 éves kislányka, aki folyton mondja a magáét más véleményével szemben, és mikor végre rászólnak, előjön a tipikus: "nekem már olyan hamar fel kellett nőnöm" - szövegen.
2010. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

Mert eszméletlen, hogy mindenbe bele tudtok kötni.

Akkor épp jó kedvem volt, azért írtam úgy. Most nincs jó kedvem, most vagyok teljesen komoly.

15 évesen hagy legyek néha már én is gyerekes....

2010. okt. 12. 21:48
 58/63 anonim ***** válasza:
59%

Jajj, én kérek elnézést Te magyarok büszkesége! :D:D:D

ovi-értsd rövidített óvoda. Gondolom, nem érted meg a kifejezést, Te sosem rövidítettél még semmit le. Én nem beszélek "ubi sali ról" meg "bebaszcsizásról" szerintem ezt az "ovi" szót elég sokan ismerik...és használják...

Látom már nem maradt energiád mással előrukkolni, így gondoltad most mondasz egy nagyot:) sikerült, tegyél fel egy érdemcsillagot a kabátkádra XD


15 évesen babáznod kéne nem f.szt fogdosni s dugdosni magadba...(már kihoztál a béketűrésemből).

említetted, 15 évesen még csak egy valakivel voltál, hát gratulálok, jó, hogy, nem a fél várossal----ez még egy érdemcsillagot jelent! XD


A szüleid gondolom büszkék rád...hát van mire...szépen megtanítottak helyesen írni (lásd csúnya szó az az "ovi") az alapvető etikára meg elfelejtettek említést tenni (ha érted az etika szót az még egy érdemcsillag)


Ha a saját írásodban felleled a vessző és helyesírás hibákat az plusz 2 érdemcsillag.


minden 5. érdemcsillag után vár egy kiadós d.gás a barátoddal, remélem élvezni fogod! (várjuk a szerelem szex témakörbe a "terhes vagyok-e" típusú kérdéseidet további érdemcsillagok ellenében XD)


na jó szórakozást a hétvégén:) köszi a szép estét, már tudom a holnapi beszédtémát a szexuálpszichológiai kurzusomra:D na minden jót!

2010. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Látod, kicsit se vagy buta.. :))) Nem az ovi-ra értettem te nagyokos :)) Olvasd el az előtte lévő válaszodat, úgy kb a 2. oldal közepe felé :)) nagyon leÓLTOTTÁL :))
2010. okt. 12. 21:52
 60/63 anonim ***** válasza:
52%
gondolom, te sosem gépeltél mellé:D csak már annyira elborul az agyam a kérdésed-válaszodtól, hogy már e helyesírás se érdekel, de látom ha eszed nincs, humorod van legalább. Na befejeztem...szia
2010. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!