Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit haragszik rám unokatesó...

Kicsit haragszik rám unokatesóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Augusztus vége felé munkát kerestem, ő beajánlott egy helyre, amit végülis nem fogadtam el, viszotn vhogy kiment a fejemből, h neki is szóljak. Mástól tudta meg, h meg vállaltam el, pedig ő direkt miattam intézkedett. Azóta nem beszéltünk, más városban lakunk, viszont a héten találkozni fogunk. Elég kellemetlen a helyzet. Szerintetek mit tegyek?
2010. okt. 13. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

kérj elnézést. "ne haragudj XY, h nem szóltam, nem akartalak megbántani."


ha értelmes elfogadja

2010. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél neki egy kis csokit kiengesztelésképp.

Ès ne várj míg rákérdez,hogy mi volt.Te kezdeményezd a témát.

2010. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D Az az igazság, h ő 30 éves, családos, nagyon komoly csajszi. Én pedig egy 18 éves... és most, h belegondoltam... ő csomót segített nekem, én nem fogadtam el, és még nem is szóltam neki :S mondjuk nem direkt...
2010. okt. 13. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el felelősséget vállalni a dolgaidért és máskor jobban figyelj erre. Ha korrekt vagy komolyan fognak venni, de ne hagyd, hogy hülyére vegyenek. Kérj elnézést tőle.
2010. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is azt javasolnam, hogy kerj bocsanatot. Mast mar nem tudsz tenni. Es probalj jobban elore gondolkodni, hogy mit akarsz kezdeni magaddal, de persze 18 evesen meg ez nem nagy baj, csak tenyleg illene tole bocsanatot kerni!
2010. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott voltam náluk, beszélgettünk. Mindenféléről, de ez konkrétan nem került szóba. Nagyon jó kis este volt!
2010. okt. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!