Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar, hogy ha valaki...

Titeket zavar, hogy ha valaki rólatok beszél de közbe meg ott vagy pár méterre és hallod az egészet és ők is tudják, hogy ott vagy?

Figyelt kérdés
Szüleim szokták ezt csinálni előszeretettel, hiába mondtam nekik fejezzék ezt be, folyamat csinálják. Mintha én nem is lennék ott. Bármilyen ismerős, rokon vagy valami összejövetel van, elkezdenek rólam beszélni DE KÖZBE OTT VAGYOK 2-3 méterre. Ami még ettől is idegesítőbb, hogy ott vagyok és nem tőlem kérdeznek meg bizonyos dolgokat amire valószínűleg én tudnék válaszolni (pl. mit dolgozok, mik a terveim..stb) aa nem, inkább a szüleimtől. Én ilyenkor a falat tudnám kaparni. Ha veletek volt már hasonló, ti mit csináltatok, hogy tudtátok ezt kezelni?
2023. júl. 12. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez ilyen családi esemény, akkor nyilván én is bekapcsolódok a beszélgetésbe.
2023. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2023. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is apa szokta ezt csinálni. Idegesítő, valóban.
2023. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne zavarna!!


Nekem az egyik ex főnöknőm játszotta el ugyanezt.


1 méterre ültem tőle - gondolhatod, hogy milyen xar volt minden munkanapom!!!


Fel is mondtam végül, mert utálom a lelki terrort és az ilyesfajta unintelligens embereket, akikkel nem lehet semmit megbeszélni és élvezik, ha kibszhatnak az emberrel.


Te remélem, hogy tudsz beszélni a családoddal és megértetni velük, hogy neked ez fáj és ne csinálják!!

2023. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Ahh, egész gyerekkoromban ezt csinálták. Utáltam.
2023. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevéssé ismert valaki van ott és neki akarnak ilyen módon az adott személyről beszélni, az zavaró lehet teljesen jogosan annak akivel ez történik.

Egyébként a tágabb családnak se kell hogy más nyilatkozzon rólad.

2023. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!