Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt valaki, aki a...

Van még itt valaki, aki a családja előtt nem szívesen mutatkozik fürdőruhában felnőttként?

Figyelt kérdés

Tudom, meglepő, de ez nem egy tini kérdése, hanem egy felnőtt, kisgyerekes nőé. Az a problémám, hogy nagyon jó a szüleimmel a kapcsolatom, ahogy a párom szüleivel is, így többször előfordul, hogy együtt megyünk fürdőzni, nyaralni, strandra, stb, de engem nagyon feszélyez ilyenkor, hogy fürdőruhában mutatkozzak előttük. Mióta megvan kisfiam, az se opció, hogy egész nap strandruhában szaladgáljak.

Nem az a probléma hogy elégedetlen vagyok magammal, szégyenlős se vagyok, ha csak hármasban vagyunk a férjemmel és a kisfiammal a strandon, teljesen jól érzem magam. Az nem érdekel, ha idegenek látnak, csak az zavar, ha a családtagjaim.


Hogy lehetne ezt legyőzni? Mennyire normális ez? Van aki még így van ezzel?



2023. júl. 16. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Talán próbálj meg kezdetnek röhögni rajta... ;)
2023. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Az ismerősi körben a férfiak rendszeresen járnak úszni, fürdeni a helyi strandra, a felnőtt nők egy-két kivételtől eltekintve, nem. Feszélyezve érzik magukat az ismerősök előtt.

Pedig elmondásuk szerint ha nyaralni mennek (belföld, külföld) szívesen teszik.

2023. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanígy vagyok, pedig nincs baj az alakommal. Idegenek előtt kevésbé, inkább a férjem családja előtt, pedig tök jóban vagyunk, de mégis úgy erzem, mintha egy szál fehérneműben mutogatnám magam.

Szintén egy kisgyerekes anyuka :)

2023. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Jelen, de senki előtt sem
2023. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Engem az is zavar ha a párom lát...
2023. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nincs benne semmi olyan amit takargatni kéen kismillió ember strandol, rengetegen a családjukkal.
2023. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarnak, még az ismerősök is. Ha együtt megyünk, akkor eszem ágában sincs bikinit venni, csak fürdőruhát. Nem vészes a testem, de azért vannak gázos dolgok a hasamnál. A fürdőruha jobban takar.

39/N 2 gyerekkel

2023. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!