Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a felnőtt fiát...

Normális, hogy a felnőtt fiát így hívja?

Figyelt kérdés

Párom édesanyja úgy hívja a barátom, hogy "édes kis szerelmem".

Vagyis az egyik képe alá írta de telefonon is hallottam ahogy azt mondja "vigyázz magadra édes kis szerelmem".

Fura viszont nem teszem szóvá mert tudom nagyon szereti az anyja , de nekem akkor is nagyon furcsa.

Normális, hogy 33 évesen még így szólítja a fiát?



2023. júl. 16. 20:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha ehhez nem társul az hogy mindnet is tudni akar róla és naponta 5x beszélnek telefonon (és a többi tipik dolog ami azzal jár ha egy szülő túlszereti vagy birtokolni akarja a gyerekét) akkor ne pörögd túl. Ezt szokták meg, nekem is fura lenne, de hát na. Neked nem fáj, nekik jó így, mindneki boldog.
2023. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2023. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Még mondhatni friss a kapcsolatunk és nem teszem szóvá csak hát nem tudom, idősnek érzem ehhez, hogy így hívja akkor is ha tudom az anyja.
2023. júl. 16. 21:13
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén szólva nekem ez minden korban fura lenne, nemhogy felnőttként. Az újszülött gyerekemet sem hívnám "szerelmemnek", mert azért az mégiscsak mást jelent, na...

De tényleg, ahány ház, annyi szokás. Az én családomban sosem volt ez a mézes-mázos, becézgetős téma túl erős, úgyhogy nekem persze, hogy szokatlan, másnak meg lehet, hogy tök természetes. Mindenesetre nem nagyon hallottam róla ismeretségi körben például, hogy bárkit így hívjon az anyukája, úgyhogy ritkának biztos, hogy ritka helyzet.

2023. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4

Nálunk sem szokás gyerek korban sem persze nem ítélkezem ha másoknál ez meg természetes.

Csak szokatlan ez nekem.

Mondjuk nincs is olyan jó kapcsolatom a szüleimmel mint neki.

2023. júl. 16. 21:28
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak egy mondás. Ebből még ne vonj le következtetéseket. Maximum ha más egyéb cselekmény is furcsa, kellemetlen, birtokló.
2023. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%
Nem igazán
2023. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6

Nem vonok le semmit de nekem ez nagyon szokatlan én nem így "becézve" nőttem fel lehet ezért.

2023. júl. 16. 21:42
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

En is igy hivom a kutyam masok elott is soxor.


A szeretetet fejezi ki.

2023. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk azt megneznem, mikor kamaszkoraban is igy szolitotta.
2023. júl. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!