Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a felnőtt fiát...

Normális, hogy a felnőtt fiát így hívja?

Figyelt kérdés

Párom édesanyja úgy hívja a barátom, hogy "édes kis szerelmem".

Vagyis az egyik képe alá írta de telefonon is hallottam ahogy azt mondja "vigyázz magadra édes kis szerelmem".

Fura viszont nem teszem szóvá mert tudom nagyon szereti az anyja , de nekem akkor is nagyon furcsa.

Normális, hogy 33 évesen még így szólítja a fiát?



2023. júl. 16. 20:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
Ha még a képe alá is odairkálja, akkor szerintem nagyon bele van bújva a fenekébe, és fogsz még látni-hallani tőlük cifrábbakat is.
2023. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Alapbol kivagyok attol, amikot egy szulo a gyereket szerelmemnek hivja. Tok mindegy, hogy csecsemo, kamasz vagy mar felnott gyerekrol van szo.
2023. júl. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nekem sem megszokott még gyereknél sem, kutyánál sem hisz a párom nem egy kutya amúgysem.

Ez nekem nem normális főleg 33 évesen ma reggel is hívta az anyukája és megint ilyen gügyögve beszélt vele, hát lehet én vagyok a fura de ez nekem annyira nem férne bele, hogy a szüleim így beszélnének velem.

2023. júl. 17. 09:40
 14/28 anonim ***** válasza:
53%
Áh, az agyadra fog menni.
2023. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
38%
Én is így hívtam a fiam babának. Aztán szép lassan elhagytuk. Számomra is furcsa. Bölcsire már csak a nevét használta becézve. (2 volt)
2023. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Tényleg ne értsen félre senki mert mások vagyunk de nekem ez kicsinek sem fér bele.

Olyan fura ez.

Oké, hogy szépen beszél vele de ez a szerelmem borzasztó.

Páromnak is furcsa csak hát mégis az anyukája

2023. júl. 17. 16:56
 17/28 anonim ***** válasza:
86%

Borzalmas. Ha az én páromat hívná így, azért a véleményem elmondanám.

Mondjuk őt az anyja kisfiamnak hívja, ezt viszont normálisnak tartom. A szerelmem szó nekem már aberrált egy felnőtt férfi és anyja esetében.

2023. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

17

Friss a kapcsolatunk és bár valamennyire ismerem az anyukáját azért annyira nem jó a viszonyom vele, hogy leüljek és megbeszéljem ezt meg hát inkább ráhagyom.

Egyébként nyaraláson vagyunk és ezért írja neki, hogy vigyázz magadra szerelmem.

De ez a szerelmem szó annyira nem oké.

2023. júl. 17. 20:08
 19/28 anonim ***** válasza:
63%

Ne akarj semmit megbeszélni az anyjával.

Ha most ez a megszólítás irritál Téged, akkor a későbbiekben is fog.

Döntsd el: vagy eltűröd (aligha), vagy szakítasz. Egy életen át nem járhat mindig ez a fejedben. Garantálom, hogy idővel emiatt megromlik a viszonyod a barátoddal.

2023. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

19

Nem fogok ez miatt szakítani párommal nincs gond.

2023. júl. 18. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!