Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az én hibám? (a kérdés...

Ez az én hibám? (a kérdés rövid a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

van egy anyám meg egy apám akik elváltak...már az magában egy óriási trauma volt onnan kezdtem elindulni a leejtőn...most ott tartok h anyámmal élek aki nagyba szarik a fejemre ha felvágnám az ereimet még azt sem venné észre...csak magával törődik, kimosta a talómat még párhónapja és nem vett nekem újat de magának vett egy rózsaszínt...magának mindent megvesz de nekem soha semmit... aztán jelenleg ott tartok h minden nap sírógörcseim vannak amik ilyen "hullámokban" jönnek rám és amikor jön egy erősebb hullám akkor véresre karmolom a lábam vagy a kezem de sztem ienkor nem vok magamnál vagy nem tom anyámat megkértem h vigyen el pszichológushoz de csak annyit mondott h kikell beszélnem magamból a fájdalma akkor kérdezte h bánt vki? montam h igen te meg az apám és erre ennyit felelt h ezt már rég megkellet volna emésztenem és h ne bennük keressem a hibákat hanem magamban...

de én semmi mást nem akartam csak annyit h törődjenek velem ezek szerint bennem van a hiba...túl sokat kérek tőlük....


2010. okt. 13. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15 évesen elég nagy vagy hozzá, hogy egyedül menj pszichológushoz, de ha nem mersz, akkor vannak ingyenesen hívható lelkisegély szolgálatok
2010. okt. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, vagy az iskolai orvoshoz, vagy védőnőhöz, és mondd el mindezeket nekik, kérj tőlük segítséget. Ők meg tudják mondani, szükséged van-e pszichológusra, pszichiáterre, és ajánlani is tudnak neked konkrét személyt.
2010. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!